PDA

Zobacz pełną wersję : Rozrząd allegro



qtrix
10-07-13, 10:07
Witam jako że przymierzam się do kupna rozrządu i dzisiaj chce to zrobić. Powiedzcie mi czy ta rolka podejdzie do d15b3 ?. Nie chciałbym kupić innego rozrządu by potem nie wyszły jakieś problemy i żebym nie musiał specjalnie czekać. http://allegro.pl/rozrzad-kpl-honda-civic-1-3-1-4-1-5-16v-tanio-i3332854126.html oczywiście pasek dokupię osobno bo ten mistuboshi w aukcji do mnie nie przemawia ponieważ śledząc na forum opinie o nim mam mieszane uczucia wiec zostanie na zapas kiedyś tam, głównie chodzi mi o resztę czy rolka różni się czymś od innych i czym kierować się podczas kupna by pasowało wszystko.

bednar_ek35
10-07-13, 10:28
Czy nie masz w okolicy motoryzacyjnego,tylko musisz kupować na allegro.
Coś nie będzie pasowało i jesteś w czarnej d.......
Rolki w 5g sohc powinny być wszystkie takie same niezależnie od pojemności.
Polecam rolke nsk ew.kojo,pasek contitech,pompa wody aisin.

kruczekvu
10-07-13, 10:47
Nie chciałbym kupić innego rozrządu by potem nie wyszły jakieś problemy
Jesteś z Poznania to jedź na ul.Kopanina sklep Aktyw i tam wszystko kupisz
Po diabła przez allegro zamawiać i potem jak coś nie podejdzie to i czas i kasa stracona

kris00011
10-07-13, 10:51
Albo bierz od użytkownika sivy.

qtrix
10-07-13, 11:23
Tzn allegro mi przyszło do głowy jako pierwsze ogólnie jestem z pod Poznania (Luboń) i jako tako w pobliżu nie mam sklepu motoryzacyjnego. Ale dzięki Paweł w takim razie jadę na kopanina zamówić te części bo zwlekam z tym rozrządem już trochę a nie chce niespodzianek. Dzięki chłopaki na was zawsze można polegać :D.

kruczekvu
10-07-13, 11:42
ogólnie jestem z pod Poznania (Luboń) i jako tako w pobliżu nie mam sklepu motoryzacyjnego.
Masz rzut kamieniem to się nawet nie zastanawiaj tylko jedź
Luboń to idealne połączenie z Kopaniną

Młody ŁDZ
10-07-13, 12:45
Będzie pasować to co pokazales. A w sklepach motoryzacyjnych sprzedaja najczesciej zamienniki niskiej jakosci za duze pieniadze.


oczywiście pasek dokupię osobno bo ten mistuboshi w aukcji do mnie nie przemawia ponieważ śledząc na forum opinie To po co chcesz kupowac komplet, bo nie rozumiem? Nie pekaj :) pekaja paski. Opinie co do paskow sa takie same jak co do olejow - kazdy ma swoja. Pewne jest jedno, pasek Mitsu nie jest najnizszej jakosci. Ja bym wkladal.

kruczekvu
11-07-13, 00:36
Osobiście do Mitsu nie mam najmniejszych zastrzeżeń i obecnie od ponad 50 tys mój brat na nim jeździ i nie ma najmniejszego zużycia

piotreek23
11-07-13, 01:50
jestem z pod Poznania (Luboń) i jako tako w pobliżu nie mam sklepu motoryzacyjnego.
To słabo znasz Luboń :D http://www.beraf.poznan.pl/ specjalizują się w cześciach do Japońców.

P.S Bierz Continteach..ja bym Mitsu nie włożył..ostatnio wymieniałem rozrząd i wsadziłem Contintecha.

Młody ŁDZ
11-07-13, 02:00
Bierz Continteach..ja bym Mitsu nie włożył.. A masz jakieś argumenty? To ze wsadziłeś taki pasek wg swojego "widzimisie" nie powinno być żadną poradą na forum ;)

Jedni chwalą, drudzy narzekają. Zarówno na Continteach jak i na Mitsu.

spychu
11-07-13, 07:35
Ma argumenty, ktore znajduje sie w 10 sekund jesli ktos potrafi uzywac "szukaj"

http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?123261-UWAGA-na-paski-MITSUboshi&highlight=mitsuboschi

piotreek23
11-07-13, 16:15
Dokładnie i nie tylko Hondziarze narzekają na paski Mitshu.

Młody ŁDZ
11-07-13, 16:37
Ma argumenty, ktore znajduje sie w 10 sekund jesli ktos potrafi uzywac "szukaj"
A Ty potrafisz? Bo w szukajke wpisales z bledem :D no offence.

Nie tylko tym forum swiat zyje. Tematow taki jak ten pokazac Ci moge wiele o innych firmach - tutaj wojna trwa tak samo jak z olejami. Nie jestem zwolennikiem mitsu ale to nie jest tak ze zalozysz i peknie "bo jest firmy mitsuboshi". Wazniejsza od tego jest wymiana rozrzadu na czas. Fakt z uszkodzonymi paskami mitsu byl, ale do dzis nie zostal wyjasniony czy to byly podrobki czy co.

piotreek23
11-07-13, 22:52
Fakt z uszkodzonymi paskami mitsu byl, ale do dzis nie zostal wyjasniony czy to byly podrobki czy co.
I dlatego niesmak pozostał. Dodatkowo jest to cześć której awaria może równać się papa silnik..a silniki tanie nie są (w relacji cena samochodu/silnika).

kruczekvu
12-07-13, 00:07
No to z tego co czytam mojemu bratu jak i kilkunastu osobom którym zakładałem Mitsu udało się że nie strzeliły
Sam nie wiem co myśleć ale jak czytam że ktoś(nie chcę personalnie jechać) założył w Sunnym pasek to ręce mi opadają bo jakby nie było w Sunnym jest łańcuch więc albo ktoś po prostu pieprzy głupoty i napędza nagonkę albo miał klekota ale nie napisał o tym

qtrix
12-07-13, 00:52
Rozrząd zakupiony, co prawda będe wymieniał go sobie na spokojnie w weekend bo dopiero mam wolne w pracy.Także zdam relację jak wszystko bd wyglądać, rozrząd musiałem zmienić i dzięki bogu jeszcze nic się nie stało na starym rozrządzie z którym i tak zwlekałem dłuższy czas z braku pracy i pieniędzy. Wiec teraz póki mam wolny grosz z marszu to robię muszę zadbać o mój dupowóz :cool: w końcu i tak już kasiory poszło co nie miara i miałbym drugie jajko za to, aczkolwiek pomimo tego nadal mnie ciągnie by "udoskonalać" ten samochód i zrobić wizję która siedzi mi w głowię. Dzieki za każdy post, dały mi sporo informacji i wiedziałem czym się posiłkować przy zakupie :3

kruczekvu
12-07-13, 01:02
No to działaj dalej
Powoli i do celu ;)

Młody ŁDZ
12-07-13, 11:34
A jaki zestaw kupiles? :)

spychu
13-07-13, 07:42
A Ty potrafisz? Bo w szukajke wpisales z bledem :D no offence.

Nie tylko tym forum swiat zyje. Tematow taki jak ten pokazac Ci moge wiele o innych firmach - tutaj wojna trwa tak samo jak z olejami. Nie jestem zwolennikiem mitsu ale to nie jest tak ze zalozysz i peknie "bo jest firmy mitsuboshi". Wazniejsza od tego jest wymiana rozrzadu na czas. Fakt z uszkodzonymi paskami mitsu byl, ale do dzis nie zostal wyjasniony czy to byly podrobki czy co.
Jak widac w odroznieniu od Ciebie potrafie nawet z bledem, bo nie napisalem tak jak Ty posta wzietego z dupy o tym czy ma argumenty.

Argumentem przeciwko Mitsuboshi jest dokladnie ten temat i znajdzie go kazdy w 10 sekund nawet jesli wpisze nazwe z bledem.