PDA

Zobacz pełną wersję : Filtr kabinowy (klimatyzacji) z aktywnym węglem



Mr_Harry
23-01-08, 22:39
Witam,
czy ktoś testował filtry kabinowe z aktywnym węglem? Muszę chyba wymienić bo kicham w aucie :)
Znalazłem tylko filtry Zaffo włoskie, reszta to filtry bez aktywnego węgla. Napiszcie, czy ktoś poza Zaffo Italy robi filtry z aktywnym węglem do Civica?
Pozdr.

Cobweb
23-01-08, 23:43
lepiej częściej wymieniać normalny, a węglowy będzie tylko teoretycznie lepszy o usuwanie zapachów aż tak chyba źle nie pachnie :d

Troll
24-01-08, 00:07
Ja miałem ( mam) sprawuje sie calkiem oki. Koszt na allegro 38zl (był)

Mr_Harry
24-01-08, 09:44
No u mnie, o czym już pisałem, nie ma zbyt rewelacyjnych zapachów z klimy. Filtr widzałem na allegro właśnie, cena z wysyłką około 50 zł. JAk często wymieniacie filtry? Ja mam 6 miesięcy i jest mocno szary już.
Pozdr.

agent
24-01-08, 10:35
Możesz dac namiar na nr aukcji bo jakoś ine znalazłem?

qfadrat
24-01-08, 20:26
Ja polecam filtr kabinowy z aktywnym węglem firmy KNECHT koszt około 85zl sztuka.

Pozdrawiam

Mr_Harry
25-01-08, 11:32
Co do tego Knechta, to sztuka czy komplet 85 zł? Zresztą nawet jeżeli komplet, to i tak 2 X drożej niż inne, zatem można wymienić 2 X częsciej. Jestem zdania, ze kawałek papierowego czy syntetycznego g.. nie powinien kosztować 50 zł, a co dopiero 85. Co do namiaru na aukcję to: http://moto.allegro.pl/item299482694_filtr_kabinowy_honda_civic_od_2001_c r_v_crv_fr_v.html
zdjęcie na aukcji przedstawia poglądowo jak taki filtr wygląda, nasze są trochę inne.

barman
25-01-08, 13:05
Witam,
czy ktoś testował filtry kabinowe z aktywnym węglem? Muszę chyba wymienić bo kicham w aucie :)
Znalazłem tylko filtry Zaffo włoskie, reszta to filtry bez aktywnego węgla. Napiszcie, czy ktoś poza Zaffo Italy robi filtry z aktywnym węglem do Civica?
Pozdr.

Witam. Testowałem filtry z aktywnym węglem, tylko dlatego, że żona jest alergiczką. Pierwotnie używałem Knechta z Inter carsu, a aktualnie testuję właśnie Zaffo. Wymieniam średnio co 6m-cy i powiem szczerze, że nie widzę różnicy pomiędzy Zaffo a Knechtem po 4 miesiącach testowania.