PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie o zderzak przedni w VIg



x-gambit
25-06-13, 23:38
Witam wszystkich. Mam pytanie odnośnie zderzaka przedniego w VIg. Posiadam ej6 i wydaje mi się że mój przedni zderzak jest troszkę dziwnie spasowany i mam podejrzenie że to zamiennik. W którym miejscu w oem zderzakach jest oznaczenie oryginalności ? Mój od spodu ma sporą łatę i zastanawiam się czy ta łata nie przykryła napisu, bo żadnych innych oznaczeń nie mam. Z góry dzięki :)

Brylant1
26-06-13, 08:13
W dolnej częsci w okolicy miejsca na halogen od wewnątrz powinien być napis HONDA jeśli jest orginalny oczywiście.

misiek118
26-06-13, 15:23
Dobry zamiennik powinien się niemal nie odróżniać od oryginału. Gorzej jak trafisz na jakąś podróbę...

Saiti
26-06-13, 15:30
Dobry zamiennik powinien się niemal nie odróżniać od oryginału. Gorzej jak trafisz na jakąś podróbę...


podróbę? a zamiennik to oryginał? czy mówisz o podróbie podróby?

x-gambit
26-06-13, 22:29
dzięki wielkie :) Na żaden taki napis w tej okolicy nie natrafiłem także raczej to zamiennik

misiek118
02-04-14, 14:40
podróbę? a zamiennik to oryginał? czy mówisz o podróbie podróby?

Chodziło mi o to, że np. takie ATE produkując części zamienne również musi się liczyć z tym, że będą one podrobiane...

PixeL
02-04-14, 20:43
Chodziło mi o to, że np. takie ATE produkując części zamienne również musi się liczyć z tym, że będą one podrobiane...

jak masz pisac bzdury to moze nie pisz wcale

AuresR91
22-05-14, 10:15
Czy taki zderzak pasuje do wersji HB ? ek4,3 ej9? Wydaje mi się że różnią się tylko brakiem listew, czy to prawda? Niby rozstaw osi i szerokość jest ta sama, taki wydłużony hatchback;p Mowa o wersji przedliftowej

Tak, pasuje ( nie wiem jak sie usuwa posty)