PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta dot utrzymania porządeczku



Cobweb
18-01-08, 12:06
Postanowiłem, że zrobię ankietę dotyczącą "uczytelnienia" działu civic 2001-2005 i ew dalsze kroki ...

W zawiązku z tym że część nowych tematów coraz częściej się powtarza i otrzymuję sygnały z prośbą o utrzymanie porządku proponuję zrobić tak że stworzone zostaną tematy nazwane

Problemy dot silnika
Problemy dot nadwozia
Problemy dot ukł. hamulcowego
Problemy dot chłodzenia i klimy
Problemy dot elektryki
Problemy dot ukł. paliwowego
Problemy dot skrzyni biegów i sprzęgła
Problemy dot zawieszenia
Problemy dot felg i opon

wszystkie pytania i problemy które nie były (lub były a nie chce się szukać) do tej pory omówione a były będą mogły być zadawane w tych tematach bezproblemowo (chodzi o to żeby nie zakładać kolejnych tematów które już kiedyś zostały omówione) jeśli ktoś będzie miał pytanie dot problemu zada je w odpowiednim temacie

czekam na info czy tak chcecie czy nie (ew propozycje czegoś dodatkowego)
proszę o wypowiedzi tylko tych którzy korzystają z tego działu :agent:

cart
18-01-08, 12:56
imo to jest szukajka i tak powinno zostac....
Krzychu i wez w takim temacie wertuj kilkanascie stron :/
a szukajka znajdujesz szybko i patrzac na temat widzisz czy Ci to odpowiada czy nie...
Tak jak jest jest ok, tylko trzeba sie zaprzyjaznic z :szukaj: i problem zniknie a jak nie to :ban:

takie jest moje skromne zdanie :agent:

bcn
18-01-08, 13:37
wg mnie pomysl sie nie sprawdzi w praktyce; zgadzam sie z cartem, ze szukajka jest i dziala. Moze zamiast oddzielnych tematow lepsze FAQ z linkami do watkow na poszczegolne tematy (tak jest np na forum klubu swifta) - typowe pytania: jaki olej, jakie kolka, blablabla.
tyle ze w regulaminie forum w przyklejonym watku jest mowa o jakims FAQu, ktorego nie widze... ??

Cobweb
18-01-08, 13:46
Moze zamiast oddzielnych tematow lepsze FAQ z linkami do watkow na poszczegolne tematy typowe pytania: jaki olej, jakie kolka, blablabla.


bardzo fajny pomysł z linkami :hinczyk:
:palenie:

piszcie piszcie może coś fajnego więcej wymyślimy ;) :agent:

Troll
18-01-08, 15:19
Tez jestem za FAQ ..j
uz podałem fajnego lineczka do przeliczania felg i wymiarów w zal od ET
http://www.rims-n-tires.com/rt_specs.jsp

lukas-comp
18-01-08, 16:26
Ja tez za FAQiem jestem ;P
Takie tasiemcowe tematy sa lipne, bo bedzie duzo przegladania stron.

cart
18-01-08, 17:01
FAQ

dobrze gada polać mu :agent:

Barti88
18-01-08, 17:42
FAQ będzie najlepszym rozwiązaniem, moim zdaniem szczególnie jeśli chodzi o hamulce...jest na forum juz kilka tematów dotyczących tarcz i klocków a co jakis czas ktos zaklada nowy.

Mr_Harry
18-01-08, 17:46
Ja też za FAQ

Leeo
18-01-08, 17:58
a moze chociaz jakis dzial dotyczacy coupe i sedan wyodrebnic? ;) Tak jak w latach 92-00 coupetki nie roznily sie praktycznie niczym od sedanow i HB, to coupe/sedan 01-05 to juz inna kontrukcja i inne problemy. Fakt, jest nas jeszcze niewielu, ale moze wkrotce warto o tym pomyslec :)

Cobweb
28-01-08, 21:43
no i po temacie

postaram się ogarnąć i na dniach zrobić temat typu FAQ w którym zaszyte będą lineczki do poszczególnych interesujących zagadnień - wysztkim poddającym pomysły bardzo dziękuję.

:d :hinczyk: