PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z dodawaniem gazu, brakiem mocy, obrotami D15B7



systemmoon
17-06-13, 00:39
Witam.
Szukam konkretnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania co się dzieje z moją Hanią. Jak w tytule:( Ale najpierw szczegółowo.
Moje D15B7 jest po kapitalnym remoncie tzn, kupiony niezajechany słupek poddany kompleksowemu remontowi, tj, szlif cylindrów, nad wymiarowe tłoki, pierścienie, wszystkie panewki, uszczelniacze, wyremontowana głowica(uszczelniacze, planowanie, docieranie zaworów. no wszystko wszystko na igłę. Teraz do rzeczy: nowy słupek po remoncie a sytuacja bez zmian. Przypuszczam ze coś z osprzętem, tylko co, podam poglądowy filmik bo mam tak samo http://www.youtube.com/watch?v=h0im2tBUCe8 , rozrząd ustawiony prawidłowo, zapłon na lampie na 16 stopni książkowo, check engine wszystko gra, silnik krokowy sprawny, czujnik położenia przepustnicy hula, map sensor ok, auto muli i czasem kicha w wydech przy przyspieszaniu(dźwięk podobny jak bym ursusem ruszał) , a nawet potrafi się zachować jakby nie na wszystkie gary pracowało, tylko przy przyspieszaniu, no i brak tego doładowania powyżej 4000obr. na wolnych chodzi ślicznie, z tym że co powiedzmy minute coś go szarpnie, pamiętam tak miałem jak rozrząd o jeden ząbek kiedyś mi się machną ale teraz jest wszystko tak jak należy. Kompresja 13Bar na każdym garze(po dotarciu). No i kołysanie obrotów jak włączę światła lub wycieraczki.
Panowie pomocy bo się wykosztowałem i kończą mi się pomysły co z tym zrobić.

systemmoon
23-06-13, 17:52
SOnda lambda okazała sie martwa, puki nie kupie sondy pytanie czy to może być przyczyna tego wszystkiego?