Zobacz pełną wersję : naklejka TDI engines...
Chcialbym zobaczyc zdjecia tych samochodow ktore maja naklejona taka naklejke. Dzialu nasze hondy nie jestem w stanie calego przegladnac, dlatego prosze zeby userzy ktorzy to maja wkleili mi fotke albo link do swojej Hondy. pozdrawiam i dziekuje z gory
Nie wiem czy mala czy duza i gdzie??
http://galeria.h3m.pl/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=24891&g2_serialNumber=2
ładnie tylko ja mam naklejana od srodka. dzieki kolego.
To nie jest moja naklejka. Z tego co sie orientuje ta jest klejona od zewnatrz...
Kurcze, chyba sobie taką nakleję... :d
a kto to ma teraz, tzn. kto robi, sprzedaje?
TDP diluje, sam od niego bralem polecam :d
prosze:
http://img169.imageshack.us/img169/1513/dscf0537cdj5.jpg
A tak na serio, taka naklejka ma wyśmiewać kogoś z dieslem pod maską i dać mu do zrozumienia, że skoro nie tankuje PB to jest kimś gorszym?
Jeśli o to kaman, to trochę żałosne w moim rozumieniu.
ZIom, nie spinaj sie tak, bierzesz to za bardzo do siebie.
Akurat ja jestem w takim okresie życia, że nazwanie mnie "senior citizen" mnie nie obraża. A nie jest to jednoznaczne z określeniem kogoś jako gorszego. Może to na przykład oznaczać, że młodzi lubią, jak ich silniki kręcą się wyżej. Z resztą rozum to jak chcesz.
Nie wiem czy wiesz, ale w oryginale było Corvettes zamiast TDI engines. Też odniesiesz się do tego tak samo?
Fotka z mojego byłego:
http://img250.imageshack.us/img250/1564/tylekvn3.jpg
A tak na serio, taka naklejka ma wyśmiewać kogoś z dieslem pod maską i dać mu do zrozumienia, że skoro nie tankuje PB to jest kimś gorszym?
Jeśli o to kaman, to trochę żałosne w moim rozumieniu.
nie wiem co ty palisz ale niezle masz wizje, to jak ja sobie cos takiego nakleje a ty zobaczysz to na moim aucie to co obrazisz sie ? :D plz wiecej luzu... jeden woli benzine inny diesel, to tak samo jak bede mial naklejke i love my honda to co inne marki tez beda mialy jakies halo ?
...jak kazdy mialby analizowac kazda wlepke i orac się nią, to na ulicach bylyby chyba wojny na piesci i slowa. istnieja chyba wieksze zmartwienia...
wybijcie na luz wg mnie sa *****iste ile taki wypas?? sam bym zakupil!! :brawo2:
...5zy-ły tutaj: http://www.ilovejdm.prv.pl/naklejki.htm
Po prostu zapytałem, bo jednak na forum sama benzyna praktycznie, a diesli zero, więc może jednak jakieś uprzedzenia niektórzy mają. Zresztą, jak czytam opinie nt. silników diesla w Hondach, to śmiać mi się chce, takie pierdoły niektórzy wypisują. Najczęściej ci, którzy nigdy nie jeździli, albo porównują do 1.8 VTi.
Dobra, nie ma rzeczywiście co się "spinać". :agent:
Byłem po prostu ciekaw jak odbieracie ten tekst, a niektórzy przy tłumaczeniu spięli się chyba dużo bardziej, niż ja, pisząc poprzedni post.
a kto to ma teraz, tzn. kto robi, sprzedaje?
Pogadaj z Tomkiem (Tomiek) jest z Warszawy, robi takie i inne cudeńka.
Sticker`y, koszulki itp.
Powered by vBulletin® Version 4.2.2 Copyright © 2025 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.