PDA

Zobacz pełną wersję : Komplikacje z mpfi . PROSZE O POMOC !!!



ARMIN437
16-06-13, 13:19
witam . mam d13b2 i obecnie przerabiam go na mpfi . czesci mam od d15b7 a w sklad wchodzi kolektor ssacy , wiazka kabinowa i silnikowa , aparat zaplonowy , komputer , bak z pompa paliwa i liczniki . podlaczylem wszystko i nie dziala rozrusznik i pompa paliwa nie wiem tez czy samochod wogole ma iskre bo nie mam mozliwosci sprawdzenia przez ten nie dzialajacy rozrusznik . co moze byc nie tak ze mi to nie dziala ?

kazik2_h9w3
16-06-13, 20:15
A wszystkie masy(tzn uziemienia) masz podpięte???
Może jakiś bezpiecznik się spalił??

KamilWWL
16-06-13, 21:50
Być może tak jak ja masz wiązkę kabinową z automatu. Jeśli tak to okolicy popielniczki w tamtej okolicy powinieneś mieć dużą prostokątną kostkę do niczego nie podpiętą. Na środku niej są 2 grube przewody. Trzeba je zewrzeć ze sobą ;)

Sprawdź też masy jak kolega wyżej radzi ;)

ARMIN437
17-06-13, 12:10
a czy jak przerabiam na mpfi to nie musze wymienic puszki bezpiecznikow ?

zostala mi jedna kostka ktorej nie ma gdzie podlaczyc a ta o ktorej mowisz ze ma dwa kable to juz podlaczylem . masy tak samo wszedzie sprawdzilem i nadal nic

a jest wogole bezpiecznik odpowiadajacy za rozrusznik ? a jak predzej byla pompa paliwa mechaniczna to czy miala ona swoj przekaznik ? jesli nie to czy ja go mam ?

jak proboje odpalic samochod to slychac delikatny stuk w puszce bezpiecznikow pod maska

ARMIN437
17-06-13, 13:55
wiem juz co powinno byc podpiete pod ta kostke , przekaznik pompy paliwa