PDA

Zobacz pełną wersję : Amerykańska wersja



J_a_b_o_l
17-01-08, 09:29
Mam honde Civic 1.5 coupe z 95 roku.Problem w niej taki ze wymieniam tulejki przedniego dolnego wahacza. Niestety nigdzie nie moge dostać części które by do niej pasowały. Nawet w JC Auto ich nie ma. Auto stoi już tydzień na warsztacie ponieważ nikt nie potrafi namierzyć mi odpowiednich tulejek. Może dałoby się wymienić cały wahacz,ale to są przecież koszty. Błagam o pomoc. Co robić???Gzie szukać?

mariacci
17-01-08, 10:35
Ja mam właśnie też do wymiany tuleje na wachaczach dolnych wydaje mi sie, że najlepiej wymienić cały wachacz ponieważ tuleje kosztują 95zł, 20zł,35zł-w podróbie (wczoraj znalazłem je w euro-timie w bydgoszczy) a na allegro znalazłem wachacz za 150zł orginał wyjęty z anglika
czyli na jedno wychodzi 2 wach.300zł 6 tulei też 300 tylko jak ostatnio wymieniłem same tuleje właśnie w tych podróbach to śmigałem pół roku i znowu było to samo
Ja proponuje ci znaleźć całe wachacze ja tak właśnie teraz robie bo te tuleje tylko z ASO są dobre a podróbki są do du.....
Kupiłem kiedyś wachacz tylni właśnie z allegro był wyjęty z sprowadzonej Hani i śmigam już 1.5 roku i daje rade był po prostu oryginalny

kedzier
17-01-08, 11:45
Mam honde Civic 1.5 coupe z 95 roku.Problem w niej taki ze wymieniam tulejki przedniego dolnego wahacza. Niestety nigdzie nie moge dostać części które by do niej pasowały. Nawet w JC Auto ich nie ma. Auto stoi już tydzień na warsztacie ponieważ nikt nie potrafi namierzyć mi odpowiednich tulejek. Może dałoby się wymienić cały wahacz,ale to są przecież koszty. Błagam o pomoc. Co robić???Gzie szukać?
Bierz tulejkę suwmiarkę i wertuj katalog IC/JC na 100% znajdziesz.

Lcfr
17-01-08, 13:04
musisz szukac mając wyjeta stara tulejkę i mierzyc
w amerykankach/kanadyjkach na tamtejszy rynek (nie mylic np. z coupe usa na europe) były inne wachacze przednie niz w europejkach
bez mocowań na przedni stabilizator i bez tego stabilizatora

J_a_b_o_l
17-01-08, 13:12
Znalazłem panowie...myślę że mój mechanik troche sobie leci ze mna w h... bo: otworzyłem katalog IC a potem FOTY pozamieniałem numery...no i znalazłem, wymiary się zgadzały i teraz jest OK. Myślę, że zostawie stary wahacz bo nowe tulejki choc podróby, są pod logiem Febi. Raczej nie byle co.

rafalb33
17-01-08, 14:15
w amerykankach/kanadyjkach na tamtejszy rynek (nie mylic np. z coupe usa na europe) były inne wachacze przednie niz w europejkach
bez mocowań na przedni stabilizator i bez tego stabilizatora

Ale chodzi rownierz o coupe na rynek usa?? Bo moje coupe (wer. na USA) ma stabilizator z przodu. CZy dotyczy to tylko wersji silnikowych < 1,6

Lcfr
17-01-08, 14:34
nie wiem tego tak dokładnie
wiem natomiast, że wychodziły wersje na usa/canade z innymi wachaczami przednimi i bez stabilizatora
akurat teo których ja wiem były 1,5 - co do 1,6 nie miałem okazji spotkac...

rafalb33
17-01-08, 16:30
To wychodzi na to, ze prawdopodobnie tylko 1,5 byly pozbawione stabilizatora. Znajomy tez ma amerykanke i ma rowniez z przodu stabilizator(d16z6)

szorsz1
17-01-08, 17:26
Dobrze chłopy mówicie ja mam kanadyjkę z D16Z6 i mam stabilizatory. :brawo2:

jaj0ne
18-01-08, 12:50
1.5 mam i bez stabilizatorów .. wersja kanada