PDA

Zobacz pełną wersję : regulacja docisku drzwi ek



adiEG03
07-06-13, 19:12
witam. jest jakaś regulacja docisku drzwi żeby były bardziej docisniete ? nie wiem moze na zamku ? :-)

marcin_1993
07-06-13, 19:56
Na słupku masz regulacje luzujesz dwie śruby i regulujesz jak chcesz, ale zaznacz sobie markerem położenie liniami

adiEG03
08-06-13, 00:47
tak myślałem ze tym można. dzięki kolego :-)

delek
22-07-15, 21:47
Ciężka sprawa z tą regulacją rygla w słupku o_0. Luzuję wkręty, przesuwam rygiel, ale ponieważ łby wkrętów są stożkowate, to przy dokręcaniu i tak przesuwają rygiel do momentu aż osie wkrętów pokrywają się ze środkami otworów w ryglu. Ja coś źle robię czy taka lipa z tym jest?

Piter90
23-07-15, 07:03
Ja tak regulowałem i było wszystko ok. Nic mi sie nie przesuwało

sebawo
23-07-15, 08:34
Ciężka sprawa z tą regulacją rygla w słupku o_0. Luzuję wkręty, przesuwam rygiel, ale ponieważ łby wkrętów są stożkowate, to przy dokręcaniu i tak przesuwają rygiel do momentu aż osie wkrętów pokrywają się ze środkami otworów w ryglu. Ja coś źle robię czy taka lipa z tym jest?

to Ci się nie działa jak powinno, śruby też powinny mieć luz lewo/prawo tak jak ten rygiel.odkręcasz, przesuwasz całość, łącznie ze śrubami, przykręcasz.

delek
23-07-15, 08:38
Qrcze myślałem, że te nakrętki w słupku są wspawane na stałe :o Przesuwałem rygiel na siłę ale nakrętki ani drgnęły. Pewnie ssą zapieczone spróbuję puknąć młotkiem. Dzięki wielkie!