PDA

Zobacz pełną wersję : d15b potrzebna pilna pomoc



brianconer
06-06-13, 21:23
z góry sory za brak literki"" witam potrzebue pomocy gdyż właśnie wsadziłem silnik do budy, na 100% sprawny bo na nim brykałem wcześnie, teraz chce odpalić to tak akby akus był słaby, okręci ze 2 razy i wymięka, a akus w b. dobrym stanie,przy tym dziwny dzwięk rozrusznika, na pycha auto odpala ale zgasa gdy puszczam z gazu, akby miało cięzko... gdy od dołu chce go wkręcić to zamuli go szarpnie i dopiero kręci, co to może być? rolka na napinaczu zapieczona czy co?? prosze o pomoc;p

Michalll_1991
06-06-13, 21:28
robiles cos przy nim czy tylko podminiles słupkki ? wymieniales rozrząd ?? na luzie da rade go popchnac bez problemu ??

felootno
06-06-13, 23:37
moze uszczelka pod glowica i woda w komorze spalania,albo zle weze podlaczyles i rowniez woda w komorze spalania.odkrec swiece i zakrec to sie przekonasz

brianconer
07-06-13, 03:10
no da rade pchnąć bez problemu i odpala odrazu, ale z rozrusznika nie ma opc_i, z rana zobacze, może masa słaba czy coś...
edit:
zmieniłem rozrusznik i pyka od strzała, tylko mam taki problem że nie działa kompletnie licznik... masa czy coś? włączam swiatła to zapala sie dioda od kierunku, włączam kierunek to działąą migacze ale nie słychać ich, no i silnik ma "dziure" tak przy ok 1500 do 2500 sie dusi, odrazu po odpaleniu też troche falue na obrotach i ogóln ie częsta gaśnie;/