PDA

Zobacz pełną wersję : Ściąga na lewo i trzeszczy



JeNNy_forever
05-06-13, 01:37
Cześć.

Od pewnego czasu mam problem, który polega na ściąganiu w lewo i to dość mocno. Koła wprawdzie nie były w tym sezonie wyważane ale już w zeszłym roku mnie ściągało, tyle że lekko. Pół roku temu zrobiłem geometrię w InterCars, wyniki ładne, wyjechałem na dwupasa i dalej mnie ściąga w lewo (jak i na letnich tak i na zimowych kołach - mam komplet na wymianę z felgami). Moje podejrzenia kierują się w stronę przekładni kierowniczej, gdzie kiedyś miałem strzeloną jedną osłonę gumową i miałem z niej lekki wyciek smaru ale zbagatelizowałem temat. Drążki wymieniane w zeszłym roku, nic nie stuka chociaż ostatnio zaczęło coś trzeszczeć bliżej strony kierowcy podczas obciążania kierownicy w górę lub dół, ciągnięcie jej lub pchanie (nawet przy wyłączonym silniku). Jaki wpływ na maglownicę może mieć brak osłony poza wyrobieniem prowadnic listwy zębatej na uszczelniaczu? Co może trzeszczeć w układzie kierowniczym? :|

Pozdrawiam

piotreek23
05-06-13, 19:28
Tył też ci ustawiali? Czy tylko przód.

krystof1994
05-06-13, 22:31
Może skrzypi Ci sworzeń dolny od strony kierowcy.. Co do ściągania to sprawdź ciśnienie w ogumieniu, jeśli nic nie da jedź ponownie na ustawianie zbieżności.

shoxer
05-06-13, 22:46
sprawdź czy sprężyny masz całe ;> sworznie też potrafią skrzypieć.