PDA

Zobacz pełną wersję : d15b2 + TURBO



PUMARST
17-08-05, 16:51
Jak w temacjie czy ktos to zrobił i jak to chodzi, moze ktos wie??
Pozdro.

maciek
17-08-05, 17:50
Jak w temacjie czy ktos to zrobił i jak to chodzi, moze ktos wie??
Pozdro.
Niebezpieczne ze wzgledu na sposob zasilania paliwem wersji pseudo dwupunktowej dpfi.
Wczesniej wskazana zmiana na mpfi.
Jest w faq.

ppm702
17-08-05, 17:52
Kolego, skasuj tego posta, i załóż tam gdzie powinien być, czyli :arrow: TU (http://www.civicklub.pl/fi/viewforum.php?f=33)
Albo prośba do moda o przeniesienie...

A jak chodzi? Dookoła stołu ;) A poważnie, to nie mam pojęcia.

maciek
17-08-05, 18:05
Kolego, skasuj tego posta, i załóż tam gdzie powinien być, czyli :arrow: TU (http://www.civicklub.pl/fi/viewforum.php?f=33)
Albo prośba do moda o przeniesienie...

A jak chodzi? Dookoła stołu ;) A poważnie, to nie mam pojęcia.
A nie moze moderator przeniesc? W wyniku tego ze na forum jest *******nik jesli chodzi o organizacje dzialow nie wszyscy ogarniaja i to sa wlasnie efekty.
Wiec moze spokojniej?

ppm702
17-08-05, 18:20
to było spokojne i ze wskazaniem działu, więc się nie spinaj ;) Powodzenia w modach

maciek
17-08-05, 18:45
to było spokojne i ze wskazaniem działu, więc się nie spinaj ;) Powodzenia w modach
Peace :509:

Rikoo
17-08-05, 20:18
Przeniesione i zacznijcie czytac gdzie to dajecie teraz masz ostzerzenie potem wiesz co

elmer
18-08-05, 01:27
Wiem, ze jest jedno D15B2 turbo i to nawet z LPG. Tylko ze co chwila potrzeba nowy silnik :wink: Ale to tez kwestia doladowania.

Generalnie bez zmiany na wielopunkt bym sie w to nie pchal, chocby ze wzgledu na beznadziejny kolektor dolotowy.

Sam silnik zly nie jest, ma stosunkowo niskie sprezanie i na niskim cisnieniu mozna go spokojnie doladowac.

PUMARST
18-08-05, 11:22
Dzieki wszystki za info. tak myslałem że bez zmiany kolektora to bedzie cieżko, z drugiej strony to paliwo ma byc LPG wiec turbinka i tak przepchnie. pomyslimy i moze cos na wiosne zmajstruje :twisted:
A swoja drogą działam na kilku innych forach i tak pierdonietej atmosfery nie widziałem nigdzie. o wszystko sie czepiają i strach co kolwiek napisac. LIPA STRASZNA. Albo zróbcie pożądek albo dajcie spokój i sie nie czepiajcie!!!!!!!!!!!!
POZDRO DLA MODERATORÓW ADMINÓW ITP.

Furious
18-08-05, 13:42
Regulamin jest jasny, najpierw sprawdzasz w archiwum czy taki temat juz byl, a jak nie to piszesz ale w odpowiednim dziale... czy to takie trudne do pojęcia? Chlopaki staraja sie tu utrzymac porzadek a nie burdel w ktorym pozniej nic nie mozna znalezc. Poza tym nikt o nic wiecej sie nie czepia...

adanus
18-08-05, 13:43
KONIEC od tej chwili tylko na temat

Kilej
18-08-05, 16:28
Civic Turbo gazownik byl ostatnio w pruszczu.

To jakas niezla rzezba jest ale jezdzi :)

Ktos ma wiecej info o nim albo cos wie??

Mozna by od wlasciciela wiele ciekawych rzeczy sie dowiedziec na temat turbo w d-serii.

Nevada
18-08-05, 17:43
chamska instalka LPG, parownik czy jak to się nazywa przed turbo, ok.240koni- niskie 13-stki

elmer
18-08-05, 23:17
I nowy silnik co kilka tysiecy kilometrow.

adanus
19-08-05, 23:05
nie niskie tylko średnie w okolicach 13,5

Tomo
21-08-05, 12:05
Często wybucha ale jeździ bardzo efektownie.

Silnik D15 nadaje się do słabego ładowania. Moim zdaniem 0.1/0.3 bar max

adanus
21-08-05, 21:29
Tomo ja przejeżdziłem pół roku na 0,5 bara i nic
resztę jeżdziłem na 0,7 bara i nic tylko konióff więcej :lol: :lol: :lol:

fakt nie katuje auta codziennie tylko od święta.
dodam że na seryjnej uszczelce a to dlatego że d15 ma niski stopień sprężania już w serii 9,2:1

Miniac twierdzi że do 1 bara seryjna uszczelka będzie najlepsza :twisted:

maciek
22-08-05, 11:20
Tomo ja przejeżdziłem pół roku na 0,5 bara i nic
resztę jeżdziłem na 0,7 bara i nic tylko konióff więcej :lol: :lol: :lol:

fakt nie katuje auta codziennie tylko od święta.
dodam że na seryjnej uszczelce a to dlatego że d15 ma niski stopień sprężania już w serii 9,2:1

Miniac twierdzi że do 1 bara seryjna uszczelka będzie najlepsza :twisted:
Wszystko fajnie, ale w pierwszym poscie jest pytanie o b2 a u kolegi jest b7/mpfi i kolosalna roznica w zasilaniu paliwem. W b2 problematyczne jest utrzymanie rownych dawek paliwa dla wszystkich cylindrow co skutkuje tym ze auto ma 90 a nie Sto pare koni. Wiec jakie rozbieznosci wystapia przy doladowaniu? AFR?
KOnkludujac - mpfi swap is a must :)
Chlopak sie naczyta ile tu ladujecie tym silnikom i zrobi bum :)

adanus
23-08-05, 23:28
to już jest napisane ze sto razy że musi zrobić d7

[ Dodano: Wto Sie 23, 2005 11:29 pm ]
a ja miałem 92 KM :P