PDA

Zobacz pełną wersję : prosba do znajacych service manual



mw1978
31-12-07, 16:56
Mam wielka prosbe do tych którzy ogarniaja ten program. Szukam pewnej czesci od sprzegła. To jest taki cylinderek który łaczy pedał sprzegła z samym sprzegłem. Jest to długie na 2.5cm i wyglada jak sruba na 10 klucz.
Szukam tego bo mi piszczy sprzegło a niechce z tym jechac do ASO bo cos jeszcze spierdziela. Sam to zrobie bo mam to juz zlokalizowane a jak sie pytałem ostatniuo w ASO czy ktos miał takie problemy to oczywiscie nikt i pierwsze słysza. Problem jest znany na wszystkich rynkach. Przeszukałem sporo for zagranicznych i wymiana tego cholerstwa to jedyny sposób na pozbycie sie tego stuku. Jak dostane numer tej czesci to kupie kilka sztuk i starczy mi na pare lat. Nie mam zamiaru jezdzic do nich co poł roku i tracicz czas.
Pomoze ktoś???

mariusz05
31-12-07, 17:26
Ale przecież możesz pobrać manuala i wypalić obraz płyty w Alkocholu120 albo wręcz zamontować wirtualny napęd cd i wejśc na pozycje o sprzęgle a swoją drogą nieda sie tego psiknąć naprzykład sprajem z dodatkiem teflonu (13-15zł) ja tym popsikałem wszystkie zamki, zawiasy, nawet w domu chodzą leciutko lepiej nawet niż po oleju silikonowym.A propo mi sprzęgło na tej jak mówisz śrubie regulowali wysokość pedału bo był za wysoko jak dlamnie

mw1978
31-12-07, 19:47
Ale przecież możesz pobrać manuala i wypalić obraz płyty w Alkocholu120 albo wręcz zamontować wirtualny napęd cd i wejśc na pozycje o sprzęgle a swoją drogą nieda sie tego psiknąć naprzykład sprajem z dodatkiem teflonu (13-15zł) ja tym popsikałem wszystkie zamki, zawiasy, nawet w domu chodzą leciutko lepiej nawet niż po oleju silikonowym.A propo mi sprzęgło na tej jak mówisz śrubie regulowali wysokość pedału bo był za wysoko jak dlamnie
problem w tym ze na tym sworzniu jest luz i to stuka. musi byc nowy.
tego programu nie ogarniam.

[ Dodano: Wto 01 Sty, 2008 ]
http://img81.imageshack.us/img81/599/smg6e3ae34116317031kbldki4.png (http://imageshack.us)

znalazłem w tym manualu to dziadostwo. Tak to wyglada.
Sa 2 mozliwosci usuniecia tej dolegliwosci:
1 albo wystarczy wymienic sam sworzen (zakreslony na czerwono po lewej stronie)
2 albo wymiana sworznia plus te widełki przez które przechodzi łaczac pedał z pompa sprzegłą. Miedzy tymi elementami jest luz.

Moze ktos zna jakies smarowidło które elimunuje luzy.
Auto za ciezka kase a stuka jak w syrenie :(