PDA

Zobacz pełną wersję : Naprawa Civica



cihy
29-12-07, 13:12
Hej,

chodzi mi o autko z tej aukcji:
http://moto.allegro.pl/item287838311_honda_civic_1997_rok_okazja.html

jak oceniacie ile może kosztowac naprawa auta?
Mam wszystkie potrzebne części, chodzi mi o usługę blacharza, lakierowanie jestem w stanie sobie obliczyc.

Druga sprawa - brak mu klimy, ale ją też posiadam - czy przełożenie jej to duży problem?
(ile ew. kosztuje taka usługa).

I ostatnie pytanie czy może macie/widzieliście jakiegoś EJ9 z uszkodzonym silnikiem, ew. elementami z lewej strony/tył/przód w rozsądnych pieniądzach?
proszę o jakieś info

Pozdrawiam
Michał

skolopendra
29-12-07, 14:42
chodzi mi o usługę blacharza
myślę ze koło 7 stów +malowanie


klimę da się przełożyć bez wielkich problemów :aloha:

Frydzio
29-12-07, 15:35
to zalezy jak mocno dostal, 700zl dla mnie nie realne

qba1983
29-12-07, 16:15
to zalezy jak mocno dostal, 700zl dla mnie nie realne
tez mi sie tak zdaje nie wiem z kat skoloprndra wzioles ta cene...
u znajomego, przy podobnych zniszczeniach w 5D, ubezpieczalnia na naprawe dala 8200zl(czesci blacharka i lakierowanie) wiem ze czesci jakie byly kupowane to klapa tylna, zderzak, klosze i pas tylny z podlaga, czyli podobnie jak tutaj. odejmij cene za czesci, mniej wiecej i wiesz ile moze wyjsc taka naprawa.

jak tak sobie licze to wychodzi mi cos kolo 5tys odejmujac zawyzona wartsc czesci. takze nie wydaje mi sie ze ktos to zrobi za mniej niz 3 - 4 tys z malowaniem.

cihy
29-12-07, 16:56
jeszcze raz- nie chodzi o koszt części bo je mam.
wyłącznie usługę naprawy, instalacji części, bez malowania.

mozes
29-12-07, 17:03
Na moje jak masz jakiegoś znajomego blacharza to 1000 bez malowania nie sądzę, że więcej.
pozdrawiam

BARTAS998
29-12-07, 17:34
Zalezy jaki blacharz kumpel zrobil to u blacharza albo u blacharza wlasnie bardzo tanio nie pamietam dokladnie ile ale wlasnie do tysiaca napewno mniej. Samochod ten sam uderzenie bylo ciut mocniejsze bo mial krzywy wahacz tylny.

xkarlx
29-12-07, 19:48
na moje oko za 700 dalo by rade ja mialem samochod oklepany z kazdej strony wyciagali z 5 elementow i wziol tylko 1300 bez malowania i bez czesci