PDA

Zobacz pełną wersję : Przegub zewnetrzny - lewy



wO_OjTaS
28-12-07, 11:04
Witam

Ostatnio mam jakiegos pecha, w niedziele mam jechac do berlina (przez poznan) i za tydzien wracam czyli do zrobienia okolo 1000km a dzis rano przy wymianie opon zauwazylem ze lewy zewnetrzny przegub jest do wymiany. Czy przejade na nim jeszcze ta trase ? Czy mam na szybko kolowac przegub i wymieniac (chociaz nie wiem czy dam rade to zrobic dzisiaj lub w sobote)...
Dodam tez ze niecale 2 miechy temu auto bylo w ASO i o przegubach nic nie mowili...
Prosze o konsultacje.


Pozdrawiam
Wojtas

Karoles
28-12-07, 11:52
no dobra ale jakie masz objawy bo ja odkad kupilem Honde tzn na koniec wrzesnia cos mi lekko popukiwalo no i teraz zaczelo coraz mocniej a zrobilem z 3 tys km i dzis go wymienilem a tak dla lektury polecam
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?p=499173#499173
ps od czego jest opcja szukaj ;)

wO_OjTaS
28-12-07, 14:21
szukalem, jednoznacznej odpowiedzi nie znalazlem, chodzi mi o fakt ze w ASO nic nie mowili o tym a teraz przy mocnym skrecaniu lekko stuka, ale podkreslam lekko. Wiec chyba dam rade ten 1000km zrobic.

Dzieki

Wojtas

skolopendra
28-12-07, 14:24
dam rade ten 1000km zrobic.

da radę, tak szybko to sie nie rozpadają :d

wO_OjTaS
28-12-07, 14:32
dzieki, podtrzymaliscie mnie na duchu, bo juz zaczalem sie lamac ;/ poprostu przed samym wyjazdem wszystko zaczelo sie w Hani sypac, najpierw tuleje, potem klocki i tarcze trzeba bylo wymienic, potem padl wydech no i teraz ten przegub. Oby do stycznia... bo reszte zdazylem wymienic.

Wojtas

civicmag2
28-12-07, 15:36
jesli nie wali mocno przy przyszpieszaniu na skreconych kolach ,to ok -dojedziez tylko nie szalej a, z ASO to roznie bywa . :aloha: