PDA

Zobacz pełną wersję : Popękane małe boczne poduszki silnika i skrzyni



Dawid0688
04-05-13, 17:55
Siemka mam już mocno popękane małe boczne poduszki silnika i skrzyni. Tak się zastanawiam żeby je calkiem wywalić.Widziałem już kilka zdjęć na forach hamburgerów gdzie ich nie ma. Jeździ już ktoś bez nich?
http://images50.fotosik.pl/1943/91717311675900dcgen.jpg

Paputek
04-05-13, 18:37
cos mi sie wydaje ze bez nich bedzi kupa to jak mialem je mocno wyj.... to sie zje zezdzilo ale to moje zdanie

marwol
04-05-13, 18:44
Czemu chcesz je wywalic?

Tapatalk

FaziRBK
04-05-13, 18:47
Skoro ktoś w Hondzie zamontował te poduszki to raczej nie dla lansu. A to, że hamburgery wyrzucili to może mieć następstwo zmiany 3 podstawowych poduszek na mocniejsze niż oem. Jak wyrzucisz te poduszki to może Ci silnik dostawać drgań, skoro tam są i są uszkodzone to czemu ich po prostu nie wymienić? Przykro mi ale nie rozumiem po co w ogóle zakładać takie tematy. Jak nie wiesz co zrobić to je wyrzuć, pojeździj i będziesz wiedział czy masz kupować nowe czy nie.

Dawid0688
04-05-13, 19:03
No właśnie chce wymienić 3 główne poduszki na poliuretan . Teraz są popekane i jakoś nie czuje specjalnie róznicy w drganiach silnika.Napewno pełnia funkcje taka jak damper. Juz przerabialem wymiane... rok i juz pękają :/ Temat załozyłem bo moze ktoś juz tak smiga i jest wszystko ok.PS jak się komuś jeszcze temat nie podoba proszę sie nie wypowiadać

Dawid0688
04-05-13, 20:24
W necie wyczytałem ze te poduszki pełnia wlaśnie funkcje dampera polepszaja przeniesienie momentu obrotowego. Jak bede działał z zawieszeniem to je wymontuje przejade troche km i napisze jakie są róznice

stolarz
05-05-13, 13:47
skoro po roku ci pękają to ja bym sprawdził czy reszta poduszek jest w dobrym stanie. Jeśli jeden element układanki jest do dupy to cała reszta się sypie za nim