PDA

Zobacz pełną wersję : 190km i kontrolka sie pali od awarii silnika



lubanek
24-12-07, 14:10
mam problem:( jak przkraczam 190km to zapala mi sie kontrolka od awarii silnika jest to civic D16Z6. ale jak zgasze silnik i poznij go zapale to gasnie te switełko jest to wersja kanadyjska. jest to normalne czy moze cos sie dzieje ?? jak to usunac ?? prosze o pomoc bo nie wiem co moze sie stac jak to sie pali:(

jacek_bp
24-12-07, 14:40
Miezdy innymi bedzie tak sie dziac jak nie dobrego smarowania. Powodow moze byc kilka.
1. Zapchany smok w misce olejowej.
2. Pompa nie daje rady.
3. Po prostu masz za malo oleju, za niski stan.

marcin EZG
24-12-07, 15:39
to nie olej,szybciej cos z wtryskami

TDP
24-12-07, 15:48
mam problem:( jak przkraczam 190km
po pierwsze - w polsce można poruszać sie z maksymalną prędkością 130 km/h ale to tylko na autostradzie :) pewnie jechałeś po jakimś autobanie :D

rozwiązanie problemu jest proste, jak zapali Ci się kontrolka - zrób samodiagnostykę, jak i z czym to się je :) znajdziesz na forum --> "szukaj" -->

lubanek
27-12-07, 17:11
słyszalem tez ze wersje kanadyjskie maja ograniczenie predkosci moze to od tego mi sie to zapala. moze mi ktos to wytlumaczyc bo jak narazie to nic dobrego nie usyszalem ;)

Lcfr
27-12-07, 17:51
słyszalem tez ze wersje kanadyjskie maja ograniczenie predkosci moze to od tego mi sie to zapala. moze mi ktos to wytlumaczyc bo jak narazie to nic dobrego nie usyszalem ;)
nie usłysząłes bo chyba słabo idzie Ci czytanie
samodiagnostyka - czyli znajdz kod błędu, który powoduje zapalenie kontrolki..
wtedy bedzie można cos powiedziec bo teraz to można tylko gdybac.

ps. ogranicznik prędkosci nie ma nic do rzeczy w tym przypadku.

luka
16-01-08, 17:54
tu kolega ma racje mi tez sie zapalała przy 200km/h i bylem na diagnostyce i po kodzie wyszło ze podgrzewanie sondy nie działa, także może to być jakiś pierdół ale nie koniecznie

TeeS1975
16-01-08, 19:52
słyszalem tez ze wersje kanadyjskie maja ograniczenie predkosci moze to od tego mi sie to zapala. moze mi ktos to wytlumaczyc bo jak narazie to nic dobrego nie usyszalem ;)
rozwiązanie problemu jest proste, jak zapali Ci się kontrolka - zrób samodiagnostykę, jak i z czym to się je :) znajdziesz na forum --> "szukaj" --> :hinczyk: