PDA

Zobacz pełn± wersję : pęknieta tylna szyba boczna Vg hb



hollyblood
28-04-13, 09:30
witajcie. Mam problem i duza zagwostkę. Postawilem wczoraj swoja hanie przed domem i pojechalem do pracy ( autobusem) Wrocilem, wstawilem ja na podworko, dzi¶ wyjeżdżam i patrze... tylna boczna szyba popelaka w drobny mak... trzyma sie jeszcze w calosci ale pajeczyna na calej powierzchni. I teraz mam zagadke, ktos mi ja wybil bo stala strona tej szyby od drogi, albo szyba pelka z powodu naprezen ( mam troche zjedzone progi) . Jest to w ogole mozliwe? ze szyba peknie sama z siebie? wpalem wczoraj w spora dziurę ale wydaje mi sie ze wtedy pekła by od razu, a ona pękla po kilku godzinach.
Jak wg. Was to wyglada, jest mozliwosc ze buda tak jest krzywa ze szyba pekł±, czy ktos ja wybil?? na budzie nie widać jakis odkształceń, blacha nigdzie nie jest pofalowana... cholera no nie wiem czy to poprostu wandalizm czy cos z moja hania nie tak :(

hollyblood
29-04-13, 07:17
temat do zamkniecia. Okazalo sie ze sasiedzi widzieli jak szla grupka " napromilowanych" i jeden popchnal drugiego specjalnie na moj samochod. Nie dosc ze szyba poszła to jeszcze jest plytka choc dluga rysa na lakierze.

airman
29-04-13, 07:29
Niedawno wymieniałem, bo tak samo na parkingu kto¶ przywalił ;/

piotreek23
29-04-13, 13:22
No w takich przypadkach polecam ubezpieczenie szyb. 50zł na rok i kieszeń spokojna.