PDA

Zobacz pełną wersję : Fachowca od tlumikow z trojmiasta pilnie szukam !!!



wO_OjTaS
23-12-07, 19:59
Jak w temacie, kto zna jakiegos fachowca z 3miasta, ktory zajmuje sie tlumikami. Szukam kogos kto wygnie mi rure ktora pozniej wspawam sobie miedzy srodkowym a koncowym tlumikiem... PILNE (za tydzien mam jechac w trase, z posranym tlumikiem sie nei rusze)...

Wojtas

skolopendra
23-12-07, 20:00
takie rzeczy to chyba na regionalnym :afro:

wO_OjTaS
23-12-07, 20:29
jest zachodniopomorski, jest torun-bydgoszcz, nie widze trojmiasto (na honda trojmiasto zaraz bede pisal), atakuje ze wszystkich stron bo mikolaj zamiast prezentow przynosi mi rozgi i przepalone rury przy tlumikach :djablek:

muzammil
23-12-07, 20:48
www.pf.pl i szukaj:)
na Jaggielonskiej jest jeden gosciu w takim malym warsztaciku u niego robilem swoj wydech, tanio wzial i dosyc sie zna ale nie wygnie Ci rury tylko spawa. gietarke maja w zakladzie na matemblewskiej, tez tam bylem ale cena przewyzszala ponad 2 razy ta kotra zaplacilem u goscia na jaggielonskiej. ogolnie slabo, bo watpie czy Ci ktos to zrobi w swieta.
p.s. numer do goscia na jaggielonskiej 696158194

wO_OjTaS
23-12-07, 20:52
w swieta moze nie, ale czwartek-piatek musze to zrobic, jutro rano wjade jeszcze na kanal i chce potwierdzic wersje mojego mechanika.

Twierdzi niby ze to rura miedzy srodkowym a koncowym, ona jest wygieta czy prosta ? Bo nie wiem, nigdy nie patrzylem pod spod auta, jutro spojrze - ale jesli gieta to mam problem... :(

muzammil
23-12-07, 20:54
jest wygieta. ale wszedzie jak robisz wydech od podstaw to spawaja go z elementow/kolanek, jest to lepsze rozwiazanie niz wyginanie. czemu nie chcesz spawanego??

wO_OjTaS
23-12-07, 21:11
a nie chce ? to chyba jedyne rozwiazanie na obecna chwile, zwazywszy na to ze mam malo czasu i jeszcze mniej kasy przed i po swietach. Musze zerknac poprostu i pokminic jakiej srednicy to rura i jakie kolanka (tak jak radzisz) potrzebuje, wtedy jade je kupic i potem mysle gdzie i kto mi je szybko pospawa...

muzammil
24-12-07, 12:31
zadzwon do tego goscia on sam zalatwia materialy, a do D13 nie powinno byc problemow bo jest mala srednica. zreszta on Ci doradzi co najlepiej zrobic.