PDA

Zobacz pełną wersję : Filtr paliwa do D16A9??



Gelzak
22-12-07, 19:23
Nie moge znaleść gdzie jest do sprzedania filtr paliwa do D16A9. Gadalem z koleszka ktory na allegro sprzedaje filtry do civiców ale do tego silnika nie ma i na stronie filtrona też nie ma filtu paliwa dla tego silniczka.

Jak ktoś wie gdzie moge go kupic niech pisze.

patyk_lks
22-12-07, 20:25
www.intercars.com.pl lub www.fota.pl

Gelzak
26-12-07, 10:49
www.intercars.com.pl lub www.fota.pl

Dziex

Wesołych Świąt :aloha:

Karoles
26-12-07, 11:02
a ja sie podepne bo wlasnie ostatnio zakupilem filtr paliwa dedykowany do D15B7 nawet na stronie filtrona wystepuje ale sie okazuje ze to jest nie ten i tu mnie dziwi dlaczego tak jest zakupilem taki co ma u gory na dwa wezyki podlaczenie a ja u siebie mam taki przelotowy jak np w D15Z3 mimo ze posiadam D15B7 heh skad ten blad ?

Gelzak
26-12-07, 13:54
a ja sie podepne bo wlasnie ostatnio zakupilem filtr paliwa dedykowany do D15B7 nawet na stronie filtrona wystepuje ale sie okazuje ze to jest nie ten i tu mnie dziwi dlaczego tak jest zakupilem taki co ma u gory na dwa wezyki podlaczenie a ja u siebie mam taki przelotowy jak np w D15Z3 mimo ze posiadam D15B7 heh skad ten blad ?

Ja u siebie mam dwa wezyki podlaczane od góry z czego jeden za cholere nie chce sie dac odkrecic :/

Niestety nie pomoge Ci z Twoim problemem bo troche za krótko siedze w Hondach

Karoles
26-12-07, 14:02
heh problem czy nie problem ale taki paradkos heh

civicmag2
26-12-07, 21:34
Mialem ostatnio podobny problem.Chcialem kupic filtr paliwa do D15B2 , a tu niespodzianka w sklepie sprzedawca daje mi filtr z 2-ma koncowkami u gory, bo taki jest u niego w
katalogu,a ja mam przelotowy.dopiero w JC dopiero dobralem,podaje namiary;

www.jcautolodz.pl e-mail ; firma@jcautolodz.pl :aloha:

pol
04-02-08, 14:06
Witam mam podobny problem w hani V gen d15b2. Mam zamontowany filtr paliwa przelotowy a w sklepie pan podaje taki z dwoma otworami u góry. Czy mógłby ktoś podać nr katalogowy (lub inne oznaczenie), pozwalające na złożenie właściwego zamówienia? Z góry dziekuje.

Gelzak
04-02-08, 18:59
Witam mam podobny problem w hani V gen d15b2. Mam zamontowany filtr paliwa przelotowy a w sklepie pan podaje taki z dwoma otworami u góry. Czy mógłby ktoś podać nr katalogowy (lub inne oznaczenie), pozwalające na złożenie właściwego zamówienia? Z góry dziekuje.


Może taki??

http://moto.allegro.pl/item304938012_filtr_paliwa_honda_civic_1991_2001_1 _4_1_5_1_6_1_8.html

civicmag2
04-02-08, 20:07
jak znajde paragon to podesle ci numer katalogowy z jc

pol
05-02-08, 09:24
Wziąłem na oględziny filtry ze "znajomego" sklepu i zdaje się, że jest to filtr pp 930 - wygląda identycznie jak ten z allegro a co ważniejsze jak mój w hance :). Koleś ze sklepu powiedział, że jest to filtr od 8 zaworowego silnika hmmmm.... Dziwne ale widocznie tak musi być - za japończykiem nie dojdziesz.... hehehe pozdrawiam i dziękuje za podpowiedzi :aloha:

stanik84
05-02-08, 18:18
Filtr paliwa kupowalem w JC i koles twierdzil ze wedlug katalogu to filtr do Preludy. Popros kolesia w sklepie o katalog i tam bedziesz mial fotki filtrow i "na oko" dopasujesz :)
Powodzenia