PDA

Zobacz pełną wersję : wariujący check engine



wastag
20-12-07, 15:40
mam problem . w czasie jazdy zapalał mi się czasami check engine. więc zmostkowałem drucikiem ta kostke do samodiagnotyki. po przekręceniu kluczyka kontrolka zaczęła migać cały czas równo....!!!gdzy go zapaliłem to świrowała że nie wiedziałem o co chodzi. więc zrobiłem reset (bezpiecznik backup) powtórzyłem operacje a kontrolka zaczęła się świecić cały czas przygasając tylko (na milisekundy) w nierównych odstępach i bez harmonii.(aku mam dobry ) więc o co może panowie chodzić?????

skolopendra
20-12-07, 16:36
kontrolka zaczęła się świecić cały czas przygasając tylko (na milisekundy) w nierównych odstępach i bez harmonii

czyli w przykładowych kodach błędu sie nie mieści :/

poza tym samochód jest sprawny w 100%? czy mu się coś dzieje podczas jazdy

qba1983
20-12-07, 16:58
gdzy go zapaliłem to świrowała że nie wiedziałem o co chodzi.
z tego zdania zrozumialem ze odczytujesz kody po wlaczeniu silnika, czy dobrze zrozumialem, zreszta nie wazne - trak jest zle, kod odczytujesz po przekreceniu kliczyka do zapalenia sie tych kontrolek i dopiero liczysz mrugniecia.(nie odpalasz silnika)

Furious
20-12-07, 17:06
jestem pewien ze mryga z jakimis odstepami czasu ale ty ich nie widzisz... nagraj mrygniecia checka na telefon i pokaz film

wastag
20-12-07, 17:31
czyli liczymy mrugnięcia bez odpalania silnika??????!!! aha dzięki. teraz nie mogę nagrać ale posteram sie to zrobić jutro .........