PDA

Zobacz pełną wersję : D14A3 wydech i zwężka



NieOgar
20-04-13, 17:34
Planuje zajac sie wydechem w Hondzie Civic 6gen HB 96r. oczywiscie na poczatek Kolektor 4-2-1 i pytanie co potem planuje zrobić przelot 2 cale, jednak zastanawiam sie czy do tego silnika nie będzie to za duzo? nie chce rozpręzyc ukladu jednak zeby dobrze to chodziło, oczywiscie chyba w gre chodzi tylko i wylacznie nierdzewka i tu drugie pytanie od kolektora do puchy z koncowym, ktora jest w dobrym stanie gdzy poprzedni wlasciciel ja wymienil ile może kosztować mniej więcej zrobienie takiej rury oczywiscie od ludzi którzy sie tym zajmują ?


Drugie pytanie dotyczy zwężki pod przepustnica ktora poki co mam jednak planuje ja szybko wyrzucic i czy po wrzuceniu tam uszczelki i skreceniu wszystkiego, nalezy, zresetować komputer bezpiecznikiem 7.5 czy po prostu wystarczy odłączyć kleme na jakis czas? Rozne wersje czytalem więc wolalbym sie upewnić, jeśli pojawi sie falowanie obrotow na jałowym co należy zrobić ?

djfania
21-04-13, 10:36
Witamy !!! (http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?13-Przywitaj-si%EA-na-forum-Civic-Klub-Polska!)

NieOgar, ogarnij się :) masz takie fajne narzędzie po prawej stronie w górnym rogu, takie białe pole w które wpisujesz Twoje dylematy naciskasz taką lupkę obok tego pola i w magiczny sposób (bardzo skomplikowane procesy tam się dzieją) wszystkie Twoje pytania poznają odpowiedzi !
Polecam sprawdzić bardzo fajna zabawa :)

skolopendra
21-04-13, 11:15
D14A3 wydech i zwężka

proponuje skorzystać z opcji szukaj :confused:

miles
21-04-13, 12:15
Po 1. Proszę o przeczytanie regulaminu
Po 2. Poszukaj zanim założysz nowy temat
Po 3. Zamykam :cool: