PDA

Zobacz pełną wersję : d13b2 Zapłon?? ::Gażnik??::Podcisnienia??



mlodyruda
16-04-13, 20:20
Witam panowie. mam taki objaw wrzucam jedynke ruszam pedał w podłoge i ona zamula powoli sie rozpedza od 3.5 tys. obr. zaczyna troche lepiej jechac , przy 5 tys obr na chwile przestaje sie wkrecac i dalej jedzie i z ledwościa ja do 6,5 obr wkreciłem i tak jest na każdym biegu jest tak jakby za dużo paliwa powietrza czy bo wie co jeszcze.
d13b2 lpg ta mułowatość jest na benzynie i lpg i jeszcze z miesiac temu szła 180 a teraz może do 120 sie rozpedzi
i mam jeszcze coś, jak w nocy jest zimno wsiadam odpalam, i ma tylko muła na niskich obrotach że nawet przypiszczec sie nie da a na wysokich wkreca sie jak kiedys i gdy silnik sie nagrzeje znowu traci moc i jeszcze tak jakby nie przepalała
Ma ktoś jakieś propozycje??

smoku93
20-04-13, 07:47
ja bym zerknął na rozrząd czy sie nie przestawił. jak ze spalaniem? pali duzo?

mlodyruda
21-04-13, 17:04
gaz wychodził w normie przy ciśnieciu 9l a benzyny to nie dałem rady mu ustalic teraz już wogóle nie chodzi na benzynie gaz sie zawieszał tak jakby, odpiełem krokowiec i wszystko w porzadku ale na benzynie nie chodzi nawet odpalic nie chce ,a benzyna jest podawana iskra też jest .
jak sie ponaciska pare razy pedałem gazu to wleje wiecej paliwa i odpali ale tylko na chwile i od razu gaśnie, 2 czy 3 razy strzeliło ogniem z gażnika i już nie wiem co z tym nie tak

remo_02
22-04-13, 15:20
gaz masz od dawna?moze gazowcy cos pomodzili? i jeszcze napisz jak czesto hanke na benzynce przepalasz?

mlodyruda
23-04-13, 15:21
gaz jest od dawna ale wszystko jest w nim sprawne hondzia codziennie dostawała benzyny nie tylko na odpalanie tylko żeby poczuc tego powera :P
Edit:
i mam pytanie co są te 2 pierścienie co podaja paliwo to przy kreceniu rozrusznikiem powinno z nich leciec paliwo?? bo mi leci tylko z jakiej małej dyszy w 1 przepustincy jak naciskam pedał gazu a takto nic sie nie dzieje