PDA

Zobacz pełną wersję : Konsola od climatronica



evil_kid
14-12-07, 07:06
Witam
Padło mi podświetlenie w wyświetlaczu od climatronica,lewa część gdzie jest zegarek(mniej więcej prawie do połowy nie świeci) oraz podświetlenie od przycisku siły nawiewu...
Wyciągał ktoś z Was ten panel?Bo nie wiem od której strony się za niego zabrać ;),ciężko w ogóle to wyjąć?Accord 6gen.
Pozdro

knedi
14-12-07, 11:51
witam
musisz wyjąć całą konsolę wraz z radiem, a to nie jest proste ponieważ panel deski rozdzielczej jest polączony wraz z zegarami i mocno go trzymaja zaciski. Pierwsza podstawowa sprawa to odkręcenie trzech srubek które znajdują się na górnej części panela w zegarach i jeszcze jedna powinna być za przyciskami po lewej stonie. Panel naprawde jest ciężko wyjąć, podważając czymś mozna narobić odcisków, ja natomiast chwytałem to dwoma rękoma wkładajac palce za okręgi w zegarach i mocnym szarpnięciem powoli wyskakiwały zatrzaski. Później jak konsola radia i klimatyzacji jest na wierzchu wszystkie srubki są widoczne więc bez problemu powinienes sobie to rozkręcić....

evil_kid
14-12-07, 15:26
Dzięki wielkie :)

[ Dodano: Wto 18 Gru, 2007 ]
A rozkręcał ktoś może tą konsole od climatronica?Bo nie wiem czy da rade samemu ogarnąc to podświetlenie; ogólnie mi nie świeci lewa część głównego wyświetlacza oraz kontrolka siły nawiewu(ten wiatraczek) i i ta od ogrzewania tylnej szyby.

knedi
08-02-08, 14:59
powinieneś sam to ogarnąć bez problemu