PDA

Zobacz pełną wersję : Zegary zmiana z d13b2 na zegary z obrotkiem ( problem )



Misiek_Ltd
12-12-07, 15:28
Witam panowie, mam maly problem , oryginalnie w moim d13b2 byly zegary bez obrotka, wszystko dzialalo dobrze , kupielm zegary z obrotomierzem, przelozylem je i dziala wiekszosc tzn. wszystko procz wskaznika temperatury. W momencie przekrecenia stacyjki temperatura idzie na max. probowalem sie cos bawic i jak odkrece srobke mocujaca przy literce "T" ( chyba temp. ) to wskazowka po przekreceniu stacyjki odrazu dochodzi do polowy i stoi. Wydaje mi sie ze chyba tam jest w tych zegrarach inaczej + , albo masa poprowadzona i swiruje ale nie jestem pewny , moze ktos pomoc ???


Dla niecierpliwych szukalem tematu w FAQ i za pomoca SZUKAJ jednak nikt nie mial takich doswiadczen.

Lcfr
12-12-07, 15:34
dokręc z tyłu zegarów śrubki ( w module temp i fuel)
jak dokrecisz z tyłu srubki i nadal nie bedzie dzialać prawidłowo to 95%, że zepsute zegary....

Misiek_Ltd
12-12-07, 16:12
dzieki sliczne , sprawdze jeszcze raz srubki :)

fazer1985
12-12-07, 19:03
To powiem tak masy sa na pewno tak samo jak we wskaznikach z obrotkiem wyglada na to ze jesli wszystkie srobki sa dobrze dokrecone to przekreciles jeden z takich bolczykó na ktorych trzyma sie ten cienki drucik ktory twozy pole magnetyczne. oby tak sie nie stalo bo bedziesz mial troszke roboty by to znowu przylutowac ale jest to wykonalne ja tak zrobilem u siebie :)

Lcfr
12-12-07, 20:42
to przekreciles jeden z takich bolczykó na ktorych trzyma sie ten cienki drucik ktory twozy pole magnetyczne.

chyba nie on tylko osoba od której kupił (bo pisał że tylko przełozył)
jeżeli wiec tak, to zmienia posatc rzeczy bo chyba kupował jako sprawne...

Misiek_Ltd
13-12-07, 14:50
no fakt ja je jak narazie tylko przelozylem , problem jest taki ze jestem w anglii teraz na dluzszy czas i autko jest tu ze mna. Kupilem je od pewnego kolegi od nas z Civicklub.pl , mowil ze sa sprawne no nic zobacze jeszcze moze cos da sie zrobic , popatrze na te srobki i reszte, a pozniej napisze maila do kolegi od ktorego je kupielm. Dzieki za pomoc