PDA

Zobacz pełną wersję : Tłumik M-tech czy el-tec...



docent
10-12-07, 15:15
Tak jak w temacie..gdzie lepiej robić albo kupić tłumik ,i oczywiście ktory będzie lepszy ...

skolopendra
10-12-07, 15:25
gdzie lepiej robić albo kupić tłumik ,i oczywiście ktory będzie lepszy ...

lepszy to taki co sprawi łomot :d sąsiadom
czy ma być cichutki i nie wyróżniający się

docent
10-12-07, 15:28
no raczej nie chce takiego zęby było mnie słychać km dalej cenowo nie jest taka duża różnica w el-teku za 450 z montażem a m-tec ok 320pln za tłumik plus montaż i obejma na tłumik do montazu..wole taki posredni

the.ghost.dog
10-12-07, 15:31
m-tech cichy nie jest... wpisz w szukajke, gdzies tam chyba nawet jest dzwiek nagrany... ja bym brał el-teca...

szymon1777
10-12-07, 15:31
m-tech i el-tec to dwie dobre firmy i zrobia jak bedziesz chcial czy ma byc glosno czy cicho

!markos
10-12-07, 15:35
zwykly m-tech, w allegrowej nomenklaturze mugen stajl, bedzie darl morde. na temat el-tec mam swoje zdanie, mnie sie te tlumiki nie podobaja. zamow sobie tlumik przez ssgarage, bedziesz zadowolony. bedzie to m-tech, ale jednak nie ten sam m-tech..

skolopendra
10-12-07, 15:43
bedzie to m-tech, ale jednak nie ten sam m-tech..

tez tak myślę :aloha:

szymon1777
10-12-07, 15:56
chyba nie chodzi tutaj o allegrowego m-techa mugen stajla, firma m-tech co robi tlumiki to co innego

havok
10-12-07, 17:24
Dźwięk M-techa wrzucałem ja. I powiem, że na wkładce (która jest podwójna) brzmi niemal jak seria. Tyle, że ta wkładka jest malutkiej średnicy i to dlatego.

A bez wkładki faktycznie drze japę. Za to całkiem ładnie :)
Tutaj jest link do mojego byłego: http://youtube.com/watch?v=ftaGzemZgao

Lcfr
10-12-07, 17:32
I powiem, że na wkładce (która jest podwójna) brzmi niemal jak seria. T
też tak uwazam....


na temat el-tec mam swoje zdanie, mnie sie te tlumiki nie podobaja.

why???????

nie jestem fanem el-tec - szczególnie z powodu ceny :/
ale taki tłumok jak miał Furious uważam, że jest godny polecenia
i cichy
i dobry
i wg mnie ładny

gruszkin
10-12-07, 20:21
czyli co polecacie cichego przelotowego i fajnego i taniego i żeby miało wbudowane dzwonki polifoniczne.

docent
10-12-07, 20:30
mi najbardziej zalezy zeby to fajnie brzmialo a nie pierdzialo jak narazie bede montowal tylko tlumik koncowy...wiec duzo to nie da , a nawet nic ,.tylko dzwiek. Mam d16y8 ej8..chce zeby to tez wygladalo ,a nie jakas nakladke na rure ktora posiadam i chce jaszybko wy.....ać ...wie na ktory tlumik stawiacie ...

Lcfr
10-12-07, 21:08
czyli co polecacie cichego przelotowego i fajnego i taniego i żeby miało wbudowane dzwonki polifoniczne.

tak dobrze to nie ma...
wg mnie jak jest tanio to niekoniecznie dobrze(jak to zwykle)
sam jakbym wymieniał teraz to kupiłbym w tej kolejnosci co pisze:
1. supersprint (bo mam) - ale uzywke bo nówka to koszt 1600zł
2. el-tec - taki z duza puszka jak miał Furious(ale to koszzt 600-650zł)
3. ulter dedykowany - 450zł
4. tłumik koncowy od ITR/b16a2/d16z6/d15z6 - są wieksze niz w serii d15 i na pewno lepsze a do tego ciche
5. może m-tech?


generalnie ja nie jestem fanem srebrnej puszki
a jedynie czegos co nie pogorszy osiagów...
a to co napisałem lansem nie jest ale dosc przyzwoicie jeździ...


n dalszym miejscu kupiłbym mugena - tego prawdziwego
dalszym bo, jego koszt powala - nawet używki..

!markos
10-12-07, 21:22
why??????? bo sa spawane z reki, po krawedzi i nie sa powtarzalne. jesli zamowisz tlumik w ssgarage to dostaniesz identycznie powtarzalny i spawany po wywinietych rantach denka automatem. co kto lubi. nie napisalem, ze el-tec jest z dupy, napisalem tylko, ze sam bym tam wydechu nie zrobil.

moj wydech gra tak: http://youtube.com/watch?v=gwdDOkPjNTg
teraz od wewnatrz jest troche inaczej, bo doszly boczki drzwi, ktorych wtedy nie bylo
wydech to 2.5" na pelnym przelocie, 2 tlumiki

docent
10-12-07, 21:24
Juz wiem instaluje u el-tecka..za 450 srednica wejsciowa 60mm..pod turbo bo po zimie bede cos wiecej modernizowal...
Mam tez drugie pytanie...
-czy przy montazu wycinac karalizator i wspawac rurke ...czy to sie oplaca ,i czy bedzie duzo glosniej....i proponowali mi tez wymiane tlumika srodkowego

havok
10-12-07, 21:26
Mam tez drugie pytanie...
-czy przy montazu wycinac karalizator i wspawac rurke ...czy to sie oplaca ,i czy bedzie duzo glosniej....i proponowali mi tez wymiane tlumika srodkowego
No tak, po co zaglądać do FAQ, przecież to chat jest :bicie:
http://www.civicklub.pl/fi/viewtopic.php?t=1424

Lcfr
10-12-07, 21:30
Juz wiem instaluje u el-tecka..za 450 srednica wejsciowa 60mm..pod turbo bo po zimie bede cos wiecej modernizowal...
Mam tez drugie pytanie...
-czy przy montazu wycinac karalizator i wspawac rurke ...czy to sie oplaca ,i czy bedzie duzo glosniej....i proponowali mi tez wymiane tlumika srodkowego

skoro wiesz....
to reszta nt. kata jest na forum...
Twój wybór...