PDA

Zobacz pełną wersję : centralny zamek problem



pszczoua
09-12-07, 15:40
Witam mam do Was wazne pytanie... problem z centralnym polega na tym, ze centralny zamek zamyka mi sie czasowo ( w jakies 30 sekund) po otwarciu samochodu i jednoczesnie swieci sie bardzo szybkim pulsacyjnym swiatelkiem dioda ktora mam w srodku ( chyba zamontowana jest oryginalnie) jak mozna wiec przeproramowac centralny zeby i dioda sie nie swiecila ( bo kiedys normalnie mi gasla po otwarciu ) i zeby drzwi sie nie ryglowaly kiedy jestem w srodku? Zaznaczam ze od momentu zakupu przytrafilo mi sie to dopiero pierwszy raz... prosze o pomoc i sugestie w tym temacie...

szymon1777
09-12-07, 16:36
jesli masz instrukcje obslugi do alarmu to moze warto ja poczytac jak nie to podjechac do zakladu co zajmuje sie alarmami

Homiczek
10-12-07, 10:55
czujnik otwarcia głównych drzwi nie działa lub odłączył sie od alarmu. Dioda miga i centralny sie zamyka, bo alarm ma funkcje automatycznego zamknięcia po przypadkowym otwarciu pilotem. Można to wyłączyć w alarmie ale chyba lepiej poprawić czujke

mozes
10-12-07, 12:47
czujnik otwarcia głównych drzwi nie działa lub odłączył sie od alarmu. Dioda miga i centralny sie zamyka, bo alarm ma funkcje automatycznego zamknięcia po przypadkowym otwarciu pilotem. Można to wyłączyć w alarmie ale chyba lepiej poprawić czujke
Dokładnie tak - kolega ma rację po otwarciu auta z pilotem spróbuj otworzyć najpierw drzwi kierowcy albo bagażnik i sprawdż czy dioda zgasła.

pszczoua
10-12-07, 14:53
przy otawrciu drzwi kierowcy dioda nie gasnie central powoduje zaryglowanie co do bagaznika to nie probowalem... byc moze tak jak napisal jeden z kolegow oglaczyl sie kabel od czujnika otwarcia/zamkniecia drzwi.. musze to sprawdzic... dzieki za rady... jakby co to bede pisal i prosil o wskazowki...