PDA

Zobacz pełną wersję : kółka rozrządu



janko
05-12-07, 18:43
mam pytanie, czy kółka rozrządu w seri D a dokładnie w silnikach d15b7 i d16z6 są takie same?
Jeśli ktoś posiada potwierdzone info to bardzo proszę o odpowiedź, a najlepiej jeśli ktoś posiada kółko od d16z6 i jest pewien ze to w 100 % od tego silnika, i jest do tego z warszawy, to bardzo proszę o pilny kontakt na PW

skolopendra
05-12-07, 20:13
są inne
wkładaj regulowane :)

patyk_lks
05-12-07, 21:45
Moze mi ktos wyjasnic po co sa regulowane? Do ustawienia zaplonu przy wiekszych modach? Tak sie zastanawiam i nie wiem:D

Lcfr
05-12-07, 21:53
mam pytanie, czy kółka rozrządu w seri D a dokładnie w silnikach d15b7 i d16z6 są takie same?
Jeśli ktoś posiada potwierdzone info to bardzo proszę o odpowiedź, a najlepiej jeśli ktoś posiada kółko od d16z6 i jest pewien ze to w 100 % od tego silnika, i jest do tego z warszawy, to bardzo proszę o pilny kontakt na PW

ziom
chyba są inne
bo sprzedawałem jedno gosciowi z forum
robił tez mini
i nie bardzo mu własnie pasiło od b7 wiec kupił ode mnie to od z6


są inne
wkładaj regulowane :)

regulowane niepotrzebna
wystarczy od z6
koszt tego od z6-50zł
regulowane ok 300zł

poza tym skoro daje sie dobrze wszystko ustawic na kole od z6 to po co regulowane...

skolopendra
05-12-07, 23:52
poza tym skoro daje sie dobrze wszystko ustawic na kole od z6 to po co regulowane...


a na przykład po to ze na regulowanym podgonisz zapłon ;)
......i będzie jeszcze lepiej ..po to właśnie zakłada się regulowane :agent:

wunat
06-12-07, 00:02
.............................teraz
.............................................nie
..................ma
.........................takiej
..................potrzeby
............czy
.............................to
....................takie
...........trudne
.............................do
.................................................. ......................zrozumienia?

Lcfr
06-12-07, 00:02
poza tym skoro daje sie dobrze wszystko ustawic na kole od z6 to po co regulowane...


a na przykład po to ze na regulowanym podgonisz zapłon ;)
......i będzie jeszcze lepiej ..po to właśnie zakłada się regulowane :agent:

zapłon do 2st "podgonię" aparatem zapłonowym za duzo mniejsze koszta(zerowe)

regulowane jak dla mnie to tylko po to gdy są wieksze mody...

a jak są wieksze mody i jezeli chcesz wiecej niz 2st do w "d" series mozesz dac inne koło od "d" znów za 50zł a nie za 300zł (np do b7 mozna od y7 co daje 4,5st+regulacje na aparacie)
wiec mozna taniej


w ostatecznosci dopiero regulowane z tyle kasy
takie jest moje zdanie...

skolopendra
06-12-07, 00:08
zapłon do 2st "podgonię" aparatem zapłonowym za duzo mniejsze koszta(zerowe)


...ja już wykorzystałem ta darmochę, i co i brakło ;) teraz pasuje pewnie kupić ze trzy kołka :aloha:

Lcfr
06-12-07, 00:12
zapłon do 2st "podgonię" aparatem zapłonowym za duzo mniejsze koszta(zerowe)


...ja już wykorzystałem ta darmochę, i co i brakło ;) teraz pasuje pewnie kupić ze trzy kołka :aloha:

przy mini me o którym rozmowa na samym poczatku koło od z6 wystarszy w zupełnosci






i koniec OT
bo problem lezy w sumie w tym


czy potrzebne to koło-czyli czy jest takie samo, czy inne niż w b7

janko
06-12-07, 13:33
No i dobra, dzięki chłopaki za wyczerpującą odpowieź, można zamykać temat wyjaśniony. tylko gdzie ja teraz znajdę koło od z6 ? :/

jamal
06-12-07, 14:19
a ja w d16y2 mam chyba z d13b2 :|

janko
06-12-07, 17:22
potwierdzam że są inne na 100%, niby nie wiele o 1/2 zęba ale w moim przypadku to roznica ok 10KM i 15NM

!markos
06-12-07, 17:45
nie wiem kto to napisal, ale regulowane kola nie sluza do regulacji zaplonu. bledne podejscie.

Lcfr
06-12-07, 18:46
nie wiem kto to napisal, ale regulowane kola nie sluza do regulacji zaplonu. bledne podejscie.

ehhh.....
nikt nie pisał w tym kontekscie....
wyszło przypadkiem...
jak nie wiesz o co chodziło to przeczytaj pierwszy post a nie czepiasz sie tego co była całkiem OT....



No i dobra, dzięki chłopaki za wyczerpującą odpowieź, można zamykać temat wyjaśniony. tylko gdzie ja teraz znajdę koło od z6 ? :/

LOCK

[ Dodano: Sob 08 Gru, 2007 ]

potwierdzam że są inne na 100%, niby nie wiele o 1/2 zęba ale w moim przypadku to roznica ok 10KM i 15NM


no i ostatnie info
janko jednak sprawdził dobrze i koło od b7 i z6 jest takie samo