PDA

Zobacz pełną wersję : rózna moc



jacu27
03-12-07, 20:33
słuchajcie mam smieszna jak dla mnie nie zrozumiałą sprawę a mianowicie jak moje auto jst zimne gdy ciepło ma kopa i idzie ładnie(nie mówie tu o odcince tylko przyspieszenie od ok 2500 do 4000)jak sie nagrzeje dupa,jeżeli w ostatnich dniach było zimno wtedy ładnie przyspieszał cały czas(np.rano jadąc do pracy było zimno szedł super po południu ciepło na dworze i dupa nie idzie),Dla pomocy mam od paru dni kolektor kwach 4-2-1 i stożek .kable high voltage ostatnio zakładane,zapłon ustawiony ,silnik 7000 po kapitalce o co biega?macie jakieś pomysły :/

ziomal007
03-12-07, 20:37
Może reset ECU ?

jacu27
03-12-07, 20:44
robiłem tydzień temu według procedry ale nie robiłem po zmianie kolektora więc może zrobie jeszcze raz :afro:

muzammil
03-12-07, 21:11
a kiedy ostatnio bylo cieplo???? moze po prostu lepiej Ci idze na zimnym silniku bo jezdzisz na ssaniu, jak sie nagrzeje to podaje mniej paliwa. raczej niemozliwe zeby listopadowe "wachania" tepmeratur wplywaly na moc samochodu

skolopendra
03-12-07, 23:14
,Dla pomocy mam od paru dni kolektor kwach 4-2-1 i stożek

kiepsko odizolowałeś stożek i szybko łapie ciepłe powietrze .poczekaj jak przyjdą mrozy to zacznie zasuwać


jak moje auto jst zimne gdy ciepło ma kopa i
poza tym to temat dawno oklepany :agent:

jacu27
04-12-07, 20:08
dzięki za odpowiedzi muzammil bardziej prawdopodobne to co pisze skolopendra ze nie odizolowany stozek.co do temperatur to słuchaj u mnie było tydzień temu -3 a teraz 7-10 w dzień róznica duża .gdy było -3 jak sie nagrzał to i tak było ok teraz jak jest 7-10 jest do dupy jak nie ma ssania zostaje odizolowanie i zobaczymy.jeszcze jedną dostałem odpowiedz że moge mieć zarypany katalizator podobno takie rzeczy też sie wtedy dzieją obadamy. :hinczyk: