PDA

Zobacz pełną wersję : Szyba przednia



imm3
03-12-07, 13:36
Mam pytanie poniewaz szyba przednia poszla sie jeb.... na spacer :/
Musze wstawic druga i tu pytanie czy czy 300 zlotych za zamiennik to duzo i 120 za wklejenie? Dotyczy hondy 6 generacji szyba przednia.

woodie
03-12-07, 16:20
Pytanie trochę bez sensu. IMO za szybę używkę 300 to dużo. Poszukaj po allegro - sprzedają auta na części - jak będziesz miał szczęście to dostaniesz za pół ceny. Co do montażu nie wiem, nie znam się na cenach w wawie.

skolopendra
03-12-07, 17:14
czy 300 zlotych za zamiennik to duzo i 120 za wklejenie?

znajomy za używkę(oryginał) zapłacił 200 i 80 zł za wklejenie

imm3
03-12-07, 18:15
Pytanie trochę bez sensu.

A niby czemu to bez sensu nie znam sie poprostu i pytam bo nie chce wywalić kasy w błoto.

A w gre raczej wchodzi tylko nowa szyba nie chce szyby z jakiegoś wraku która nie wiadomo ile wytrzyma:) Raz tak zrobiłem i co znowu wymieniam:/ I teraz wchodzi w gre tylko nowa szyba.
Pozdrawiam

wooky
03-12-07, 19:08
Wymienialem u siebie tydzien temu przednia szybe (kamyk z autostrady wbil sie pod samym dachem :| ) w 6gen i placilem za zamiennik z montazem 350zl w Poznaniu (obdzwonilem 3 zaklady i wszedzie byla taka sama cena).
pzdr

Bodzlo
03-12-07, 19:13
Wymienialem u siebie tydzien temu przednia szybe (kamyk z autostrady wbil sie pod samym dachem :| ) w 6gen i placilem za zamiennik z montazem 350zl w Poznaniu (obdzwonilem 3 zaklady i wszedzie byla taka sama cena).
pzdr


Gdzie wkońcu robiłes bo jak ja byłem przy rondzie Obornickim to ok 400 chciali za Pilkingtona oczywiście z wklejeniem

wooky
04-12-07, 09:32
Robilem u tego goscia - http://www.jurpol.pl - ze wzgledu na to ze mam biuro kawalek dalej i bylo mi wygodnie, taka sama cene zawolali na kopaninie w firmie K.R. Glass. Na obornicka nie dzwonilem bo to kompletnie nie moje rejony...

woodie
04-12-07, 22:35
Pytanie bez sensu bo zależy jaki zamiennik, a ceny montażu zależą od wielu czynników - podejrzewam, że na ten temat szybciej by odpisali Ci na regionalnym.
Co do szyb nowa/używka - nowa fajniejsza (czysta bez rys), ale droższa, to czy pęknie szybko czy nie to jednak często kwestia montażu a nie wady szyby.

icemanevo
25-04-11, 09:08
Nie chciałem już zakładać nowego tematu, więc tu napiszę. Chciałbym się dowiedzieć, czy któreś Rover'y miały takie same szyby jak moja EJ2. Bo na kilku ogłoszeniach na allegro przy szybach napisane jest Civic/Rover.

zakit
25-04-11, 09:49
napewno rover seri 4 i chyba 6 mial takie same szyby jak MB, ale jak to wyglada w EJ to nie wiem, podobno szyba mb pasuje do eg, a wiec i do ej...troche to zagmatwane bo nikt nie chce wywalac kasy nie bedac pewnym czy bedzie pasowalo.

RRa
25-04-11, 10:39
ja do 5 gena za nówkę + robociznę dałem 300 zł (wynegocjowane lekko)