PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka instalacja gazowa (jakiej f-my) do Civic D14Z6



jutryna
30-11-07, 11:17
Witam,
Zwracam się z prośbą do osób mających złożoną instalację gazową w Civikach z takimi silnikami. Jakiej firmy macie instalacje, jakie listwy wtryskowe. Proszę też o Wasze opinie na temat problemów z użytkowaniem gazu w tym modelu. Jeśli moglibyście też polecić jakieś warsztaty na terenie Warszawy, gdzie znają sie na rzeczy...

dzięki za wszelkie info

Marcin

marcinskc
05-12-07, 23:20
Ja mam Hanie VII gen D14Z6 HB 3D z instalką Landi Omegas zakładaną w Radomiu wKoscanie na ulicy Słowackiego jak ktoś chce podam tel. Auto pięknie śmiga zero problemów. Zakładałem ją ok miesiąc temu. Koszt ok 3200zł ale warto, wiem że można założyć tańsze sekwencje np BRC ale mój kolega który ma cała flotę firmowych Hond z tym motorem polecił mi ta instalkę i tego gazownika i miał racje wszystko jest jak narazie ok!! Spalanie w cyklu mieszanym wychodzi 8 litrów LPG w porównaniu do 6,5 litra benzyny.

markord
21-01-09, 11:11
W maju 2007 szanowny uzytkownik zamiescil posta o zgazowaniu Hondy instalacją LandiRenzo. Jak się Hondzia sprawuje po 1,5 roku zgazowania?

calmo
24-01-09, 16:12
Witam ja u siebie w aucie mam taki zestaw:

komputer gazowy Stag 300 - który ma bardzo dobre możliwości regulacyjne i jest dobrze zaprogramowany przez twórców aha malo awaryjny
reduktor zawoli zeta N - reduktor ktory bardzo dobrze utrzymuje stałe cisnienie gazu i jest wydajny cieplnie
wtryskiwacze MagicJet - bardzo dobre wtryskiwacze jedyne na co trzeba zwrocic uwage po ich montazu to zeby tankowac na firmowych stacjach "czysty" gaz (z dobrych wtryskiwaczy sa jeszcze plainjec, matrix ) UNIKAJ kolorowych wtryskiwaczy firmy valtek i raial
lubryfikator

Na takich elementach jeździ moja Honda i nie mam z nią żadnych kłopotów, spadek mocy jest ok 3 KM zmierzono na hamowni.
Polecam i przestrzegam przed amatorami montujacymi LPG zanim oddasz gdziesz auto sprawdz opinie o nich.
P.S
Ja swoja Honde oddalem do warsztatu ktory jest 70 km ode mnie pomimo ze w moim miescie jest 6 warsztatow LPG.

pozdrawiam

magnetslim
30-12-11, 16:16
ja znowu mam na czerwonych valtekach za 80zł robię 380km (po miescie) i dają rade jedzyne co drażni to cykanie no i ja w opocznie za swoją zapłacłem 1800zł z wlewem ukrytm pod klapką

pyrek
30-12-11, 19:36
magnetslim , temat z prehistorii odgrzebałeś :P

magnetslim
30-12-11, 22:24
no własnie widze:) ale kwas