PDA

Zobacz pełną wersję : Problem NIEPALA SIE KONTROLKI



kierowca66
29-11-07, 12:07
Witam.Mam taki problem wczoraj odpalalem z kumplem jego samochod na kable i pozniej zgasilem swoj samochod i jak chcialem znowu zapalic to zobaczylem ze kontrolki sie niepala ,swiatla niedzialaja,oco moze chodzic czy to glowny bezpiecznik poszedl ,moze kostke stacyjki trzeba wymienic a moze akumulator sie rozwalil???

ygor
29-11-07, 12:18
hmmm jezeli chodzil zgasiles i nic potem juz nie robiac znowu probowales i sie nie udalo to by wygladalo na aku. Zmierz napiecie

skolopendra
29-11-07, 12:45
to by wygladalo na aku.

popularny temat ostatnio akumulatory
........zimno,akuu zapewne nie pierwszej młodości ,wiec chyba normalne :agent:
..........skoro światło sie w domu nie świeci ,to chyba zazwyczaj prąd lub bezpiecznik :bicie:
.................................................. ..w aucie jest tak samo !!

kierowca66
29-11-07, 13:05
no niby tak ale ja tym samochodem wczesniej jezdzilem przyjechalem i on byl naladowany i tak w chwile sie rozladowal ??

skolopendra
29-11-07, 13:58
i on byl naladowany i tak w chwile sie rozladowal

a sprawdziłeś już ?
.czy snujesz dalej,tylko hipotezy ............................................... :bicie:

kierowca66
29-11-07, 14:03
jeszcze nie bo niemam miernika napiecia ......ani innego akumulatora wieczorem bede wiedziec czy to akumulator czy nie

skolopendra
29-11-07, 14:06
jeszcze nie bo niemam miernika napiecia
.................................................. ..ehh
a ładowarki tez nie posiadasz co by podpiąć na aku, klemy bezpośrednio ,bez wyciągania ;)
.i podładować go nawet w ciemno :agent:

ygor
29-11-07, 14:47
swiatla niedzialaja

To mnie dziwi i wskazywałoby że to nie akumulator - jak padnie aku to chyba musi być konkretnie pusty żeby nawet światła czy kontrolki nie mrugnęły ...

kierowca66
29-11-07, 15:36
niewiem jedynymi chyba przyczynami moze byc akumulator bezpiecznik kostka stacyjki i moze alternator??bo naprawde niechce mi sie wierzyc ze ten akumulator tak nagle sie rozladowal caly ze nic niedziala.

olo12
29-11-07, 16:06
Witam
rok temu mialem podobny problem, jezdzilem jezdzilem i jezdzilem podjechalem pod market zrobilem zakupy wsiadam a tu lipa, nic nie dziala myslalem ze to bezpieczniki a to jednak byl aku. Rozladowal sie w 20 min :) Potem jeszcze go ladowlem ale nic z tego juz nie wyszlo :)
Wez sprawdz akumulator albo podmien akumularoty jak masz skad wyciagnac podobny ...

kierowca66
01-12-07, 15:30
kurde sprawdzilem miernikiem napiecia akumulator i jest ok glowny bezpiecznik tez ok pozostaje chyba jedynie kostka stacyjki ktory bycmoze sie spalila ?

[ Dodano: Pon 03 Gru, 2007 ]
Przyczyna byl bezpiecznik..... cale szczescie.