PDA

Zobacz pełną wersję : Wycinanie Przedniej Szyby Civic 92-95 Hatchback



ficek666
13-03-13, 11:17
A wiec tak, po ściągnięciu listw po bokach przedniej szyby zauważyłem ze przy dole i w jednym miejscu z góry zaczyna wychodzić ruda. Chce to wszystko ładnie wyczyścić ale żeby to zrobić raczej konieczne jest wycięcie szyby. Robił to ktoś w swoim civicu dużo jest z tym zabawy? jakieś wskazówki co robić czego nie? co z górna uszczelka czy znajdę gdzieś taka uszczelkę? Z góry dzięki.:p

dzidgreg
13-03-13, 14:03
Jeśli ruda nie wchodzi pod uszczelkę szyby to nie warto jej wycinać bo może pęknąć szyba. Jeśli natomiast musisz ją wyciąć to musisz zdemontować listwy szyby;), podszybie, boczki słupków. Tą górną uszczelkę można uratować tylko wtedy gdy wytniesz szybę u dołu i z boków i lekko podważysz szybę aby wyciąć górną uszczelkę która wyjdzie ci razem z szybą!;)

Krzysek
13-03-13, 14:19
Dobrze zaopatrzyć się w drut kwadratowy, a nie pleciony ,do wycinania szyb :). Ja bym sobie darował ratownie górnej uszczelki, bo zazwyczaj przez to szyba pęka, w sklepie z szybami za 40zł ją kupisz.

ficek666
13-03-13, 14:28
Szybę muszę wyciąć bo inaczej tego nie wyczyszczę a jak to zostawię to jeszcze chwile i będzie można włożyć do środka palec. Tez myślę ze raczej odżałuje i kupie nowa uszczelkę.