PDA

Zobacz pełną wersję : Jak najlepiej wygłuszyc wnetrze w civicu ???



waariat_92
12-03-13, 18:26
Panowie, dokładnie chodzi mi o wygluszenie ze wzgledu iz mam sportowe twrade zawieszenie i przez to wszystko w wewnatrz na dołkach (Dziurach) trzęsie się oraz wydaje bardzo nie przyjemny i dosyć głośny dzwiek, jakby cos nie było przymocowane, ale sprawdzalem to wszystko siedzi na zatrzaskach , przykrecone jest itp.


Co doradzacie?

Motyl
12-03-13, 22:07
zmień zawias na serie, chociaż jak ci sie auto rozklepało to i to niewiele pomoże...

konstruktor
12-03-13, 22:53
zmień zawias na serie
ja bym jeszcze podwyższył , kamienie będą miały dłuższą drogę do nadkola - może nie dolecą :confused:

redcode
13-03-13, 23:42
Nikt jeszcze nie napisał najważniejszego - "nie jeździj po dziurach" ;P

a tak poważnie skontaktuj się z firmami zajmującymi sie wygłuszeniami samochodów, piankami etc, może coś poradzą.
Tu masz np. adres: www.bitmat.pl , kiedyś pytałem o jakieś maty do wygłuszenia auta i ludzie byli pomocni.

airman
14-03-13, 01:03
Poczytaj o wygłuszaniu na necie :] Są różne szeroko opisane sposoby, ludzie ładują różne maty, filce, gąbki, podklejają wszystkie plastiki. Nawet civic da się ostro wygłuszyć - wszystko kwestia kasy i preferencji :]

waariat_92
16-03-13, 11:15
Hahah :D

Dobre :p "Nie jezdzij po dziurach" Łatwo powiedziec :D

Przeciez Polska nie posiada ładnych dróg, które nie maja dziur.. " Bo to wszystko WINA TUSKA" haha :D
Dziury sa prawie wszedzie ,bynajmniej w mojej okolicy ;p A droga do mnie pff masakra ;/]

A co do zawiasu to nie chcee serii, bo te zawiszenie jest w stanie prawie ze idealnym, ładnie trzyma na zakretach i siedzi na glebie :D
Tylko wygłuszenie i nic wiecej :D

Ale dzieki za wasze wypowiedzi, to mowicie ze gąbka by coś dała ? i do tego komlecik zatrzaskow nowych, co? :D
Bo jej mam akurat duzo :D kwstia ocieplenia i wybebeszam ja z plastikow i wszedzie ładnie poupycham :p

DjMariush
16-03-13, 11:42
Hmmm tylko, ze gabka wciaga wilgoc jak Amy Winehouse koks, a jak wiadomo i jedno i drugie zle sie konczy.
Gabke to pomiedzy podsufitke i dach mozesz dac, reszte matami oklej. Tylko pamietaj, ze przy takiej opcji
poziom wygluszenia wzrata wprost proporcjonalnie do zglebienia ;-)

waariat_92
17-03-13, 22:41
Tylko pamietaj, ze przy takiej opcji
poziom wygluszenia wzrata wprost proporcjonalnie do zglebienia ;-)


A co dokłądnie masz na mysli ? :D

DjMariush
18-03-13, 11:27
To ze maty sporo ważą. Ja w drzwi pakowalem dekarska i nic sie nie dzieje, ale niektorym dzwi opadaja
jak przyklejaja dedykowane maty pod CA. Jakbys chcial porzadnie wygluszyc matami sciane grodziowa, drzwi,
nadkola, bagaznik itd to robi sie z tego sporo kilogramow. Pamietam, ze ktos na forum tak wygluszyl to
efekty jak najbardziej zadowalajace.

redcode
18-03-13, 13:46
To ze maty sporo ważą. Ja w drzwi pakowalem dekarska i nic sie nie dzieje

Ale są na tym forum osoby którym takie maty wypływały szczelinami drzwi w gorący letni dzień.

waariat_92
23-03-13, 14:02
Panowie ale czy to zlikwiduje drgania boczków podczas jazdy? ;) bo tylko o to mi chodzi ;p aby one przestały sie "trzęść" na dołkach i nie rownych ulicach, bo to bardzo denerwujące dla ucha..

stolarz
24-03-13, 11:56
Dość ważnym czynnikiem jest to czy kiedykolwiek ściągałeś jakiekolwiek plastiki w aucie i ile razy zakładane to było na tych samych spinkach fabrycznych? Te spinki są z plastiku i zaprojektowane są zazwyczaj do jednokrotnego użytku. Po ponownym włożeniu w ten sam otwór jest juz luźniejsza taka spinka. Proponuje najpierw dokupić spinki do plastików które ci hałasują i podokręcać wszystkie wkręty których brakuje