PDA

Zobacz pełną wersję : nie zapala



sunnboy
27-11-07, 08:54
mam problem tego typu ze wczoraj wjzdzajac do garazu samochod mi sie wylaczy i juz niechce zapalic...paliwo jest akumulator kreci ale niechce zaskoczyc niestety...na moje to pompa paliwa ale moze cos inego jeszzce wymyslicie :(

mEjdej
27-11-07, 08:59
...a po przekreceniu zaplonu slyszysz odpalajaca sie pompe?

sunnboy
27-11-07, 09:03
no wlasnei nie jestem pewien czy to pompa zaskakuje,jakis charakterystyczny odglos to ma?

sluchajcie a jesli to pompa to czy na linke odpali zeby do warsztatu chociaz dojechac?

mEjdej
27-11-07, 09:18
...hmm, ciezko opisac to slowami, ale to jedyny 'halas' jaki slychac po przekreceniu zaplonu, zakonczony cyknieciem

kropa
27-11-07, 11:42
no wlasnei nie jestem pewien czy to pompa zaskakuje,jakis charakterystyczny odglos to ma?

sluchajcie a jesli to pompa to czy na linke odpali zeby do warsztatu chociaz dojechac?

Może rozrusznik? Miałem podobne objawy.

Spróbuj odpalić na patent z trzonkiem młotka - jedna osoba puka w rozrusznik trzonkiem młotka a druga w tym momencie odpala auto.

artek0903
27-11-07, 14:33
rozrusznik raczej odpada po podobno kreci :D a iskra jest? jak to pompa to raczej nawet jak pociagniesz to nie odpali... a i nie jest zalecane takie odpalanie w silnikach z paskiem rozrzadu...