PDA

Zobacz pełną wersję : Skrzypiąca deska rozdzielacza...



arek_1988z
27-11-07, 06:55
Miśki pomożecie? Jak to wyeliminować? Muszę powiedzieć, że była ona rozkręcana przeze mnie w celu wyjęcia niedziałającego zegarka i od tamtej pory zaczęły się najpierw zgrzyty a teraz przeraźliwy pisk. Bardzo cienki ale głośny pisk. Straszliwie to denerwujące.

Lcfr
27-11-07, 18:02
Miśki pomożecie? Jak to wyeliminować? Muszę powiedzieć, że była ona rozkręcana przeze mnie w celu wyjęcia niedziałającego zegarka i od tamtej pory zaczęły się najpierw zgrzyty a teraz przeraźliwy pisk. Bardzo cienki ale głośny pisk. Straszliwie to denerwujące.

mamy wydedukowac co źle złozyłes? tak na odległość?
nie prosciej poszukac samemu?

arek_1988z
27-11-07, 22:17
Miśki pomożecie? Jak to wyeliminować? Muszę powiedzieć, że była ona rozkręcana przeze mnie w celu wyjęcia niedziałającego zegarka i od tamtej pory zaczęły się najpierw zgrzyty a teraz przeraźliwy pisk. Bardzo cienki ale głośny pisk. Straszliwie to denerwujące.

mamy wydedukowac co źle złozyłes? tak na odległość?
nie prosciej poszukac samemu?

Szukałem, ale nie znalazłem przyczyny. Wszystko dobrze złożone na bank. Będę szukał..myslałem, że są może jakieś typowe miejsca które tam piszczą

fazer1985
27-11-07, 22:39
A dokreciles wszystkie śrubki, tą ktora jest zaraz za przyciskiem awaryjnych, te dwie ktore sa od spodu tego daszku ktory oslania wskazniki przed swiatlem tam sa dwie pod tym, dotego skoro to skrzypi moze zle to wlozyles np. niedocisneles tego, zawsze mozesz kupic uszczelke do drzwi czy okien jakas szersza w zaleznosci od upodobania i okleic caly rant .

arek_1988z
08-12-07, 14:00
A co myślicie o takim wynalazku? Da to jakiś efekt?

http://moto.allegro.pl/item280953134_suchy_smar_teflonowy_bezbarwny_ptfe_ firmy_wekem.html

Śrubki są dokręcone....sprawdzałem po kilka razy. Zaczyna mnie to złościć. Tył zaiweszenia skrzypi. Deska skrzypi...coś mi puka z prawej strony :( Normalne porażka...i do tego tłumik przegnity :(

A wypłata i jakieś ruchy dopiero pod koniec grudnia :(

skolopendra
08-12-07, 14:10
Da to jakiś efekt?
spróbować nie zaszkodzi :d

arek_1988z
08-12-07, 15:10
Da to jakiś efekt?
spróbować nie zaszkodzi :d

W sumie racja. Jakiś efekt da to napewno. Pytanie brzmi czy zadowalający :P :D