PDA

Zobacz pełną wersję : Mrowienie na kierownicy...



kolu
01-08-05, 07:49
Witam.
Mam taki problem, ze podczas postoju i jazdy cifem czuje mrowienie na kierownicy. Nie sa to duze drgania ale jednak jest to wyczuwalne. W czym moze tkwic przyczyna? Podobnie zachowiuje sie drazek zmiany biegow-takze przenosi drgania. Zdaje mi sie ze takie objawy raczej nie powinny wystepowiac... Dogam jeszcze, ze na podczs przejazdu przez tory lub drobniutkie nierownosci sa one takze odczuwalne na kierownicy...
Strasznie mnie to wkurza i musze cos z tym zrobic icon_wink.gif
Za pomoc z gory dzieki i pozdr
Pawel

siemaR
01-08-05, 08:04
mrowienie = drżenie? :D A może to nie z hanią coś nie tak tylko masz problemy z krążeniem i ręce Ci drętwieją jak trzymasz na kierze ;) Na wolnych jak drży kiera i lewar, a silnik pracuje równo i ładnie to kończą się poduszki silnika i (albo) skrzyni i od nich przenoszą się drgania. Podczas jazdy patrz to samo, i może kilka topiców o biciu kierownicy (było tego trochę)

kolu
01-08-05, 08:10
No wlasnie silniczek pracuje ladnie i rowno i podczas postoju sa te drgania a jak sie tak da na 3000obr to drgania sie zmniejsaja...A jest jakis inny sposob na sprawdzenie tych poduszek? Jaki jest koszt tych poduch i robocizn?-moze ktos z Was juz je wymienial?
Pozdr
Pawel

emg
01-08-05, 09:34
sposobem na sprawdzenie jest tylko wymiana i to na nowe najlepiej, ale moze bedzie widac ze sa zerwane.