PDA

Zobacz pełną wersję : od jakiej hondy sa te mechanizmy szyb?



Lao
31-07-05, 23:40
Tak jak w temacie od jakiej hony jest ten mechanizm szyb. Napewno nie od civica 92-95 bo do takiego kupiłem ale nie pasują.

LIO
01-08-05, 01:18
a co w nich nie pasuje ?
na pierwszy rzut oka wygladaja, jak do cifa 92-95 bo takie wykrecalem, ale moga sie róznic jakimis szczególami od innych modeli.

siemaR
01-08-05, 03:29
są prawdopodobnie do 5 gen, tylko brakuje w komplecje jednej prowadniczki, pewnie ktoś ją zostawił w drzwiach. Zobacz że na oko oprócz przetłoczeń i nieistotnych dziurek są identyczne :) Wydaje mnie się że po prostu od innego producenta mechanizm, ale jednak do 5gen, jak chcesz to mogę zmierzyć ramiona czy mają taką samą długość ;) A tak przy okazji - różni się czymś mechanizm w 3d od 4d ?

Lao
01-08-05, 09:26
Na 100% nie są od 3d 5generacja, a jak jest w 4d i 5d to nie wiem. Ale zobacz na suwnice do której montuje sie szybe jest inna. I na pewno te które mam maja wieksze silniki niz w 3d 5gen.

siemaR
01-08-05, 10:02
Suwnice są takie same, tylko na moich jest nieodkręcona pozostałość po mocowaniu szyby :) Te foto które wrzuciłem jest od 4d, 5d 5gen w życiu nie widziałem ;) Silniki się troszkę różnia, różną się też tym że na tym półksiężycu z dwóch stron są ząbki (ciekawe po co) i inaczej jest zabudowana sprężyna. Więc są do 4d 5gen (bo może w 3d są inne), albo mogą być od 4,5D 6gen. Napisz co dokładnie w nich Ci nie pasuje?? Nie pasują mocowania ?