PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki tłumik do coupe 5g bez przeróbek?



Matek161
01-03-13, 18:45
Witam mam pytanko jak w temacie z góry przepraszam ze zakładam nowy temat ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi na to pytanie. Ktoś przerabiał ten temat? Z Hb wiem ze jest za któtki a z sedana pasuje? Może z angielki pasuje lub z sedana 6g? Do Coupe 5g ciezko znalesc albo strasznie drogie cena 2xtyle co z sedana czy hb. Wie ktoś coś na ten temat? najlepiej by było gdyby z czegos pasował P&P lub chociaz obeszło sie bez spawania i sztukowania

DoSeR
04-03-13, 21:38
Taki wielki problem tam ciachnąć tu ciachnąć, gdzieś przyspawać?

Sebastiano
04-03-13, 22:05
Pytasz o końcowy czy środkowy, bo się Pan tak troszkę nie okreslił :P

Matek161
05-03-13, 19:29
Chodzi o srodkowy tłumik jak w temacie. Moze to nie problem ale zbedne koszta których wolałbym uniknać teraz

Sebastiano
05-03-13, 19:55
Chodzi o srodkowy tłumik jak w temacie. Moze to nie problem ale zbedne koszta których wolałbym uniknać teraz

Musze Cie przeprosić, nie zauwazyłem :p Swoja drogą Twój problem przerabiałem w zeszlym roku. Kupiłem na Allegro środkowy wraz z gumami, śrubami mocującymi oraz pierścieniem uszczelniającym. Dałem chyba 120 zł lub cos koło tego. W zasadzie tłumik był w komplecie wraz z końcowym, ale sprzedający nie widział problemu by mi sprzedac tylko środkowy :)
http://allegro.pl/tlumik-koncowy-honda-civic-sedan-coupe-1-4-1-5-i3061205918.html

Matek161
05-03-13, 20:30
Musze Cie przeprosić, nie zauwazyłem :p Swoja drogą Twój problem przerabiałem w zeszlym roku. Kupiłem na Allegro środkowy wraz z gumami, śrubami mocującymi oraz pierścieniem uszczelniającym. Dałem chyba 120 zł lub cos koło tego. W zasadzie tłumik był w komplecie wraz z końcowym, ale sprzedający nie widział problemu by mi sprzedac tylko środkowy :)
http://allegro.pl/tlumik-koncowy-honda-civic-sedan-coupe-1-4-1-5-i3061205918.html
Czyli ten z sedana pasuje bez problemu sciagam swój zakładam ten i wszystko jest P&P czy coś terzeba robić?

Sebastiano
06-03-13, 20:30
Kurcze pomyliłem linki :( wstawiłem ten na tłumik końcowy. Zrobimy inaczej. Poszukałem paragon i pisemko które dostałem wraz z tłumikiem. Tłumik zostal kupiony w firmie Eternalcar. Możesz się z nimi skontaktowac telefonicznie pod numerem 71 327 53 35 lub za pomoca maila allegro@eternalcar.com. Skontaktuj sie z nimi a napewno cos poradzą :)

Matek161
15-03-13, 23:08
Niestety ale w tym sklepie tez mi nie pomogli usłyszałem to co w kazdym ze maja tylko do Hb