PDA

Zobacz pełną wersję : nie pali na benize a na lpg warczy



bulik80
21-11-07, 18:07
witam i prosze o pomoc mam hanie w gazie i nie wiem dlaczego przestala palic mi na benzie tak zama z siebie ze stony gazu jest wszystko ok przekaznik centrala i tp moze mieliscie taki przypadek dajcie znac z gory dziekuje

rafnexster
21-11-07, 19:18
pogniewała się !! ;) ;) ;) bo JĄ zagazowałeś... :) :) :)

[ Dodano: Sro 21 Lis, 2007 ]
'Hania" - piszemy z dużej :bicie:

[ Dodano: Sro 21 Lis, 2007 ]
uzupełnij PROFIL bo to nie jest forum jasnowidzów :d :d :d

piotrstrojek
21-11-07, 19:26
I jeszcze napisz co sie dzieje konkretnie - dławi sie, czy wogule nie pali, zapala i za chwile gasnie... opisz dokladnie usterke... na czym ja odpalasz na benzynie czy na gazie? Kiedy wymieniales filtry te od gazu i benzyny...

tomek_m
22-11-07, 16:14
pogniewała się !! ;) ;) ;) bo JĄ zagazowałeś... :) :) :)

[ Dodano: Sro 21 Lis, 2007 ]
'Hania" - piszemy z dużej :bicie:



za takie odpowiedzi to warn powinien poleciec jak nic zgodnie z regulaminem forum.... :agent:


a do autora postu: to czy przestala palic tuz pozalozeniu gazu? czy gaz jest juz od jakiegos czasu i wczesniej bylo ok? moze przekaznik pompy paliwa trzeba przelutowac...

bulik80
22-11-07, 18:01
Gaz mam od od 4 mieszkow i wszystko bylo ok najpierw tak przy pierwszych przymrozkach przestala krecic pozniej ladowanie bateri i tak z dnia na dzien gorzej (oczywiscie palilem ja na benzie) i nagle przez 5 dni nic bo mroz pozniej nie wiem czemu odpalila na benzie pocieszylem sie pol dnia i wieczorem na cieplym silniku znowu ban dobrze ze gaz pali:) szkoda tylko ze na cieplym Pompa dobra ze strony gazu tez wpozo nie wiem mysle ze to cos ze strony elektryki ???? a co to jest ten przekaznik pompy?

lukaszz
22-11-07, 22:28
jaki model silnika ?

tomek_m
23-11-07, 10:28
a co to jest ten przekaznik pompy?

wpisz w szukajce "przekaznik pompy paliwa"

rafnexster
23-11-07, 11:22
[quote=rafnexster]pogniewała się !! ;) ;) ;) bo JĄ zagazowałeś... :) :) :)

[ Dodano: Sro 21 Lis, 2007 ]
'Hania" - piszemy z dużej :bicie:



za takie odpowiedzi to warn powinien poleciec jak nic zgodnie z regulaminem forum.... :agent:
o.k zagalopowałem się może troszeczke :(

bulik80
23-11-07, 17:05
a jednak pompa :(

lukaszz
23-11-07, 18:29
drogo naprawa bedzie kosztowala takiej pompy ?