PDA

Zobacz pełną wersję : Co można przełozyć z angielskiej wersjii



wojtus1199
21-11-07, 14:57
Witam
zastanawiam sie nad ściągnięciem sobie jakiegoś civica z Anglii i powymieniać parę rzeczy( ja mam coupe) głównie chodzi mi o silnik VTEC. Mam pytanie Panowie co można przełożyć bez przeróbek z wersji angielskiego do tradycyjnej? A co wiąże sie z przeróbkami.
2 pytanie jak sądzicie ile można wziąć za angielską wersje z moim silnikiem(d15b7)? czy 3-5 tyś jest realne? A może lepiej sprzedać resztę na części?

Lcfr
21-11-07, 20:49
Witam
zastanawiam sie nad ściągnięciem sobie jakiegoś civica z Anglii i powymieniać parę rzeczy( ja mam coupe) głównie chodzi mi o silnik VTEC. Mam pytanie Panowie co można przełożyć bez przeróbek z wersji angielskiego do tradycyjnej? A co wiąże sie z przeróbkami.
2 pytanie jak sądzicie ile można wziąć za angielską wersje z moim silnikiem(d15b7)? czy 3-5 tyś jest realne? A może lepiej sprzedać resztę na części?

zaplotles troche
angielska wersja d15b7
czy angielska wersja 5d
co chcesz sciagnac dokładnie...???

ale generalnie to wymienisz na pewno silnik(tylko z wiazka musisz dłubac i trzeba wiedziec co i jak)
no i hamulce jakies/przód i tył pasuja bez przeróbek
wiecej to ju nie ma co...

wojtus1199
21-11-07, 22:27
Chodzi mi o to zeby sobie przyciągnac wersje z kierownicą po prawej stronie. Myślę nad przywiezieniem sobie takiej bo chciałbym zrobić swap na VTECa. Dlatego pytam co można jeszcze przełożyć:)

Lcfr
21-11-07, 22:38
moim zdaniem nie oplaca sie taki swap
to spory koszt a moc szłu nie robi
a przełozysz tylko hamulce (jak bedą te mocniejsze-bo niekoniecznie musza byc)
moze jakis stabilizator tylny z wahaczami i własciwie tyle....

wojtus1199
21-11-07, 23:28
civic z VTEC znajdzie za 700L, zastanawiałem sie zabrać silnik a reszte sprzedać na części lub wsadzić tam mój i sprzedać, czy to sie tak nie opłaci? Czy za czesci z takeigo civica bez silnika nie wezme 3-4 tys zł??

Lcfr
21-11-07, 23:33
civic z VTEC znajdzie za 700L, zastanawiałem sie zabrać silnik a reszte sprzedać na części lub wsadzić tam mój i sprzedać, czy to sie tak nie opłaci? Czy za czesci z takeigo civica bez silnika nie wezme 3-4 tys zł??
raczej nie...
sensowne wyjscie: kupic to---włozyc sobie slinik badz tylko głowice----reszte sprzedac i sprzedac silnik d15b7
bo przekładac swoj silnik do tego i sprzedawac nie ma sensu
chyba ze powoli bedziesz systematycznie sprzedawał po cenach z allegro


ogólnie duzo pracy a mało korzysci

wojtus1199
21-11-07, 23:48
no tak myślałem przełożyć silnik, a resztę zostawić gdzieś u babci w stodole porozkręcać i na allegro czy forum sprzedać, tylko pytanie co można sprzedać, a co w Polsce nie znajdzie zastosowania, bo deska rozdzielcza rozumiem że nie, a co z pozostałymi częściami? co jest jeszcze inne(odwrotne)

hyperek
22-11-07, 20:51
Na pewno linki otwierania maski przedniej i bagażnika nie pasują - już próbowałem.

kornel_no_1
21-01-08, 14:24
Podłącze sie do tematu czyli hamulce z anglika pasują
a co z are w wersji VTI
czy chamulce podejdą do eg?? (bo są za małe:))
czy trzeba dłubać??

ANTEK
21-01-08, 14:50
pytanie z innej beczki:

ile mozna dostać za bude anglika (RHD) 5dr VTI (MB6) bez silnika, skrzyni i hebli? auto pozatym w idealnym stanie blachy i wnętrza.