PDA

Zobacz pełną wersję : rozrząd



radek_xx
20-02-13, 20:13
Witam pytanko mam kto na forum zajmował się sprzedażą kompletnych rozrządów nowych??
Drugie pytanko pasek w civic-ach ori to Mitsuboshi i czy Gates jest gorszy??

RRa
20-02-13, 21:34
co do pasków to było sporo tematów.
Niegdyś większość była za mitsuboshi ale odkąd niektórym zaczęły pękać / strzępić się po 50km wydaje mi się, że rozsądniejszym wyborem bd zakup Gates'a [choć ja jeździłem sporo czasu na mitsuboshi - który przeleżał sezon na strychu - i nic złego mu się nie stało]

CRX1
21-02-13, 02:01
Poszperaj na forum ,są nawet fotki z zerwanych nowych pasków mitsuboshi.Generalnie to Ty decydujesz co zakładasz,jak prześledzisz cały temat ,to będziesz wiedział o co chodzi.Ja nie montuję tych pasków ,bo nawet nie ma na nich kraju producenta .Nawet ,dwa dni temu ,w hurtowni próbowali wcisnać mi ten pasek i nie potrafili odpowiedzieć skąd on jest;)Bangladesz,Hongkong,ukraina-nie wiedzieli:D

RRa
21-02-13, 08:24
.Nawet ,dwa dni temu ,w hurtowni próbowali wcisnać mi ten pasek i nie potrafili odpowiedzieć skąd on jestBangladesz,Hongkong,ukraina-nie wiedzieli
z Wrocławia :rolleyes:

Maskunt
21-02-13, 10:27
Jak kupisz z pewnego źródła, a nie podróbkę po taniości, to nic mu nie będzie. Tak naprawdę to jedna cholera, czy Mitsuboshi, czy Gates, byle był oryginalny.

posejdon
21-02-13, 12:58
Ja mam Mitsuboshi i, odpukać, 10 tys. przejechał i działa. Ostatnio oglądałem go jakieś 2 tys. temu i wyglądał ok.

spychu
22-02-13, 14:36
A wystarczylo chwile poszukac i nie byloby kolejnego durnego tematu bo wszystko juz dawno zostalo napisane.

http://www.civicklub.pl/forum/showthread.php?123261-UWAGA-na-paski-MITSUboshi/page5

Mistuboshi nigdy nie bylo, nie jest i nie bedzie OEMem.
OEM od zawsze byl Gates / Unitta