Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : Spalanie



Sebix1968
12-02-13, 11:49
Witam Mam następujący problem Kupiłem Hondę Civic V Gen 1.3 rocznik 93 .
Problem jest taki iż Auto uwaga spala BAGATELA 13 LITRÓW PALIWA.
Wymieniłem Już Sondę. Katalizatora również już nie ma . Cały układ wydechowy wymieniony na nowy , świece nowe , reset komputera też nic nie dał...
I Teraz zabrałem się za wymianę gaźnika ED74A . I Powstał mały problem nowo kupiony gaźnik(używany) jest nieszczelny przy uszczelce .
Moje Pytanie brzmi gdzie mogę kupić zestaw naprawczy do gaźników tego typu ? I jak sądzicie czy wymiana gaźnika na inny polepszy sytuacje bo jeśli nie to mi już kończą się pomysły jeśli chodzi o zmniejszenie spalania.

Jetson
12-02-13, 12:57
Gaznik w hondzie ma od groma podcisnien i systemow polautomatycznych
W pierwszej kolejnosci wybral bym sie do warsztatu lub mechanika ktory jest starej daty i zna sie na gaznikach aby sprobowal cos wiecej powiedziec lub wyregulowac.
Jesli juz zdecydowales sie na wymiane gaznika to lepiej zrob to razem z calym kolektorem ssacym aby nie rozkrecac go od kolektora

PAWELEKHONDA
12-02-13, 16:42
kiedys tez miałem problem z gaźnikiem a mianowicie z ta uszczelka miedzy kolektorem a gaźnikiem ;/ i za cholere nie mogłem jej nigdzie dostac i dorobiłem na zamówienie

Dibeisi
12-02-13, 20:47
kupić dobry papier a4 i ten papier z tyłu gruba szara okładka z tego robi się świetne uszczelki

Sebix1968
13-02-13, 11:40
Czyli co w takim razie mam zrobić ?

@PawelekHonda
Gdzie ty dorobiłeś na zamówienie tą uszczelkę ?:)