PDA

Zobacz pełną wersję : Dylemat z zawieszeniem



WściekłyChomik
10-02-13, 20:05
Witam,
Mam zamiar na dniach zmienić zawieszenie w mojej hani ej6 98'. Nie zależy mi na tym żeby to był gwint, raczej nie będę regulował :D Chciałbym mianowicie żeby był to amorek przystosowany do obniżenia jakieś -35mm oraz dobrać do tego springi np. Eibacha. Po mimo wielu godzin spędzonych na stronkach internetowych nie mogę znaleźć odpowiedniego amortyzatora, a jedyny jaki wpadł mi w oko to KYB ultra sr, ale niestety jest niedostępny do mojej hani :( Wg mnie głupotą byłoby kupowanie gwintu AP ustawienie go w jednej pozycji i śmiganie tak do końca :D
Najważniejsze: budżet na amorki + springi to nie więcej niż 1600zł.
Pozdrawiam. :)

karas
10-02-13, 21:48
gwint ap na zamowieniu grupowym wyjdzie Cie taniej niz zakup springów + amorków
cena gwintu AP 1600 pln z groszami + jezeli Ci sie kiedys cos odmieni zawsze mozesz sobie na zime podniesc auto /obnizyc itp.
A tak sprezyny eibach / h&r/ vogtland wyrwiesz za 500/600 pln
amorek albo kyb agx/ koni sport/ bilstein b6/b8 to cena 350-450pln za sztuke. czyli bez 2k nie podchodz.
Co do kyb ultra sr nie ma ich w polsce do VI gena ( przednie pasuja od 5 g maja tylko mocowanie przewodu hamulcowego ktore w 6g jest zbedne gdyz mocowanie przewodu jest na zwrotnicy, tylnie mają za szerokie widelki i potrzebne sa podkładki aby go zamontowac. Co wiecej widełki w 5g sa chyba krótsze takze jak zalozysz springa o duzym obnizeniu moze Ci amorek stukac o wahacz bo tylnie amorki beda tak / \ w stosunku do wahacza- chociaz tego akurat nie jestem pewny w 100%.
W wynalazki typu koni strt/ mts bym sie nie ladowal. Koni pomaranczowe mialem i wszystkie powylewaly po okresie 3 lat. Mts stuka i puka i ludzie z grupowego sie tylko wkur***ją

WściekłyChomik
10-02-13, 22:53
Wielkie dzięki za wyczerpującą odpowiedź. W takim razie mimo moich uprzedzeń wybiorę AP (jak będzie grupowiec) :D