PDA

Zobacz pełną wersję : Uszczelki dachu - del Sol



Maul
07-02-13, 21:53
Witam, chciałbym spytać o uszczelki dachu crx'a del sol. Otóż słyszałem oraz czytałem o przygodach z dachem, dlatego jestem tym zainteresowany jeszcze przed zakupem takiego furacza. Otóż dzwoniłem do ASO i gość powiedział mi astronomiczną cenę, za cztery uszczelki 800złoty no i z dostępnością lipa, bo pewnie i tak nie ściągną. Czy jest możliwość na polskim rynku dostać coś z ceną normalną? Piszę o nowych uszczelkach, używane nie wchodzą w gre bo to jest błędne koło :)

Czyli pytanie moje brzmi następująco:
Czy istnieje na polskim rynku, lub nawet zagranicznym, firma która dorabia uszczelki właśnie na dach do del sol'a, jeżeli tak to prosiłbym o linka i ew. ceny takiej przyjemności :) Pozdrawiam

Konrad84
08-02-13, 08:32
źle się dowiedziałeś. Sama przednia kosztuje w ASO 1200 zł, a jest jeszcze tylnia i boczne w dachu...
Ja ściągałem ze stanów, przednia wyszła około 700 zł.

Maul
08-02-13, 09:25
No bez przesady, co te uszczelki maja w sobie ze tyle kosztuja? Parodia. Nie ma tanszych sposobow wymiany takich uszczelek? Jakies zamienniki lub cos w tym stylu?

Wybaczcie brak polskich znakow, pisze z komorki ;)

airman
08-02-13, 12:32
A co w ASO jest tanie? Pomijając jakieś małe pierdoły :P

Napisz do haparts.pl zrobią Ci wycenę :]

zakit
08-02-13, 22:43
tu nie chodzi o to co w tych uszczelkach jest drogie, bo koszta wyprodukowania są smieszne. tylko o to ze tego juz nie ma, nie produkuje sie juz tego, a pozatym to serwis, wiec i tak bedzie drogo.

Saiti
09-02-13, 12:21
Mi ciekło wszędzie jak kupiłem auto - zbierało się pod szybą, ruszyłem oknem i wodospad. Wyregulowałem drzwi, konserwowałem te uszczelki, podkleiłem na siliknon

Maul
09-02-13, 16:08
Oky, dzięki za odpowiedzi panowie. Przy oględzinach, zobaczę stan uszczelek, bo wydatek +1700zł to nie rajcuje mnie :D

AWEK
16-02-13, 14:50
W poliftowych Solkach uszczelki sa troche inne i sie nie leje. Szukaj mlodszego modelu to nie powinno byc problemu

Saiti
16-02-13, 21:23
poliftowych Solkach uszczelki sa troche inne i sie nie leje

E tam - ja mam polifta i też leci :)