PDA

Zobacz pełną wersję : Wahacze Yamato ? Znacie?



Jaca
13-11-07, 18:30
Mam pytanko na temat wahaczy Yamato do Civica D15b7 EJ2, ponieważ nie słyszłem nic o tej firmie na forum tez nic o niech nie ma a nie chce kupowac gówna , a w aso powiedzieli mi ze mam wahacze przednie górne do wymiany dwie strony :( w aso za zamiennik chcą 300 za strone + robocizma to sie pewnie uzbiera), wole sobie to sam zrobic. Mam je do kupienia w jc za 195pln. Piszcie jak coś wiecie :)

Frydzio
13-11-07, 19:27
calkiem niedawno kupowalem z kumplem przeguby do cariny. Mam kumpla w pewnej hurtowi z czesciami do japoncow i jako dobry zamiennik polecil mi wlasnie Yamato, polegalem na jego opinii i na razie sie spisuja

Rikoo
13-11-07, 19:58
dobry zamiennik

polecam

Lcfr
13-11-07, 22:23
Mam pytanko na temat wahaczy Yamato do Civica D15b7 EJ2, ponieważ nie słyszłem nic o tej firmie na forum tez nic o niech nie ma a nie chce kupowac gówna , a w aso powiedzieli mi ze mam wahacze przednie górne do wymiany dwie strony :( w aso za zamiennik chcą 300 za strone + robocizma to sie pewnie uzbiera), wole sobie to sam zrobic. Mam je do kupienia w jc za 195pln. Piszcie jak coś wiecie :)
sławne 555 padły mi (1szt) po 22tys
choc ludzie mowia o nich dobrze
wiec różnie bywa...

s3kawek
15-11-07, 10:51
Mam pytanko na temat wahaczy Yamato do Civica D15b7 EJ2, ponieważ nie słyszłem nic o tej firmie na forum tez nic o niech nie ma a nie chce kupowac gówna , a w aso powiedzieli mi ze mam wahacze przednie górne do wymiany dwie strony :( w aso za zamiennik chcą 300 za strone + robocizma to sie pewnie uzbiera), wole sobie to sam zrobic. Mam je do kupienia w jc za 195pln. Piszcie jak coś wiecie :)
sławne 555 padły mi (1szt) po 22tys
choc ludzie mowia o nich dobrze
wiec różnie bywa...

Jak coś jest dobre i popularne to zaczyna się to podrabiać więc prawdę mówiąc nigdy nie wiesz czy faktycznie jeździsz na oryginale czy podróbce.