PDA

Zobacz pełną wersję : gaz i stozek



lukaszSP
11-11-07, 19:25
witam
mam takie pytanie jak sie bedzie zachowywac hania jak załoze sobie taki filtr stozek (http://www.allegro.pl/item262823353_uklad_dolotowy_honda_civic_92_95_dol ot_power_rura.html)
mam D13B2 no i oczywiscie zagazowana.prosze jeszcze o jakies foto jak zamontowane macie filtr.
i drugie pytanie dlaczego jak jest temperatura -2 stopnie temperatura silnika (wskazówka) nie osiaga sojego poziomu tylko troche sie unosi>????
prosze o pomoc[/b]

calmo
25-11-07, 14:28
czesc ja mam stozek w d13b2 i lepiej mi sie na nim jezdzi niz na orginalnym filtrze. jesli zrobisz dobry dolot zimnego powietrza to auto bedzie naprawde przyzwoicie jezdzic.
dodam ze mam zalorzony gaz i to wlasnie na gazie czuje że jezdzi mi sie lepiej.

Niektorzy mowia ze do d13b2 nie powinno sie dawac stozka, w moim przypadku bylo tak ze auto kupilem z filtrem.

jesli tem. silnika oscyluje w dolnej granicy wzkaznika to wymiej sobie termostat koszt ok. 40 zl

siwas
28-11-07, 00:49
calmo,
masz to potwierdzone hamownia czy wydaje Ci sie ze CI sie lepiej jezdzi?
czy po zalozeniu dolotu zimnego powietrza z filtrem stizkowym trza regulowac ponownie instalke?

lukaszSP
28-11-07, 19:55
czesc ja mam stozek w d13b2 i lepiej mi sie na nim jezdzi niz na orginalnym filtrze. jesli zrobisz dobry dolot zimnego powietrza to auto bedzie naprawde przyzwoicie jezdzic.
dodam ze mam zalorzony gaz i to wlasnie na gazie czuje że jezdzi mi sie lepiej.

Niektorzy mowia ze do d13b2 nie powinno sie dawac stozka, w moim przypadku bylo tak ze auto kupilem z filtrem.

jesli tem. silnika oscyluje w dolnej granicy wzkaznika to wymiej sobie termostat koszt ok. 40 zl
masz moze jakis fotki w jaki sposób jest załozony filtr???