PDA

Zobacz pełną wersję : Nie działające oświetlenie deski i zewnętrzne !!! POMOCY !!!



soha93
28-01-13, 22:44
Witam, zmieniłem radio w swoim jajku i przed zmianą wszystko było ok. Po założeniu i odpaleniu samochodu przestało działać oświetlenie całej deski i zewnętrzne oprócz prawego przodu i prawego tyłu. Nie działają także usdm'y a co najfajniejsze nawet postojowe i drogowe działają na przemian. Radio działało ale gdy wróciłem i próbowałem coś z tym zrobić radio znowu przestało działać. Sprawdziłem żarówki zewnętrzne i nie są spalone, wszystkie bezpieczniki są ok. Nie wiem o co chodzi i potrzebuje waszej pomocy bo na prawde nie wiem co jest grane i pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło :(:(

Zaldier
28-01-13, 23:14
Obstawiam, że masz spalony bezpiecznik 10A oznaczony na klapce jako: R TAIL LIGHT INSTRUMENT LIGHT LICENSE LIGHT. Dolny rząd 8 od prawej strony o ile dobrze pamiętam.

soha93
28-01-13, 23:27
To by było też przyczyną nie działającego radia ??

damian.n
29-01-13, 00:28
To by było też przyczyną nie działającego radia ??

hm radio raczej siedzi pod innym bezpiecznikiem, który też się mógł spalić.
radio jak dobrze kojarzę jest razem z zapalniczką więc sprawdź czy ona CI działa.

ogólnie sprawdź dokładnie bezpieczniki i tam szukaj rozwiązania swoich problemów