PDA

Zobacz pełną wersję : Pokrowce na siedzenia.



dreamcatch
04-11-07, 19:50
Hej!

Czy do Hondy rocznik 98 3d będą pasowały pokrowce zakupione w marketach typu real, tesco, na których napisane jest, że pasują do - "Honda Civic (82')" ? :) Nie chcę kupić, a póżniej okaże się że nie pasują. Trochę niepokoi mnie ten rocznik w nawiasach :)
Hmm chyba, że da się dokupić jakieś pożądniejsze pokrowce gdzie indziej? (allegro?)

Pozdrowienia!
Rafał

skolopendra
04-11-07, 19:53
"Honda Civic (82')" ? :)
w takich sklepach się zdarza ze to piszą, nie pasuje do danego detalu
ja szukałbym na allegro :)

djibiza
04-11-07, 20:10
Korzystając z okazji, wepchnę sie tutaj.....czy ktoś z Was drodzy Koledzy i Koleżanki kupił pokrowce do Civica 5gen. HB, ale po założeniu dobrze przylegające ?

Lcfr
04-11-07, 20:12
predzej bym kupil nowe fotele (juz za 150zł mozna dostac) niz paskudne pokrowe, które-ani ładne, ani praktyczne...

djibiza
04-11-07, 20:15
W sumie to myślałem nad kupnem pokrowców, jakiś ładnych i dać to do tapicera żeby je przyszył. Wiadomo, że pokrowce będą się zsuwały po czasie...

poolek
05-11-07, 02:05
dreamcatch, Polecam poszukac wlochatej panterki na bazarach, jak sie nie da moze uda sie znalezc i odkupic z jakiegos starego poldka ?

Taka dygresja mala :)

Ludzie nie zakladajcie tego syfu, jak to wyglada ... ? !

kropa
05-11-07, 10:34
Jedyny pokrowiec, który będzie "idealnie" pasował to taki uszyty na miarę :) Uniwersalny będzie zawsze wyglądał jak szmata.

Lepiej dozbierać i zainwestować w tapicera :)

dreamcatch
05-11-07, 11:28
Właściwie to chcę zabezpieczyć siedzenia dlatego, że czasem jeździ ze mną psiak z tyłu, nie chcę żeby coś pobrudził lub uszkodził :)
Porozglądam się na allegro, bo te z marketów są dość marnej jakości.

Pozdrawiam!

Dareko87
05-11-07, 11:38
dreamcatch, to wydaj lepiej kase na jakis koc dla psiaka i rozłóż ;)

kropa
05-11-07, 14:18
Właściwie to chcę zabezpieczyć siedzenia dlatego, że czasem jeździ ze mną psiak z tyłu, nie chcę żeby coś pobrudził lub uszkodził :)
Porozglądam się na allegro, bo te z marketów są dość marnej jakości.

Pozdrawiam!

Na allegro są specjalne pokrowce na tył właśnie do wożenia psa.