PDA

Zobacz pełną wersję : Civic 5 gen coupe a 5 gen hb



trombololo
18-01-13, 10:54
Mam do wymiany maske, przedni i tylny zderzak w vgen coupe, czy czesci z HB beda pasowały przynajmniej do przedniej czesci hani?

Misiekemeryt160
18-01-13, 11:11
tak. do połowy są takie same.

trombololo
18-01-13, 11:35
serdeczne dzieki :) pozdrwiam, szerokosci i przyczepnosci zycze!!!

Misiekemeryt160
18-01-13, 12:03
w sedanie są różnice jakieś między hb i coupe.

.LukAs.
18-01-13, 18:34
Podłączę się bo w sumie mam sprawę w temacie, a może komuś jeszcze się przyda.
Na wiosnę chcę powalczyć trochę z nadkolami bo są ciut nadgryzione i mam sprawę jak to jest z tylnymi nadkolami w hb i coupe. Jedni piszą, że to samo, inni że zupełnie różne. Reperaturek do coupe nie widziałem jeszcze i słyszałem, że trzeba dopasować kawałek z hb i kawałek z sedana.
http://allegro.pl/reperaturka-lewa-prawa-civic-92-95-2-3-d-coupe-h-b-i2956556615.html
Znalazłem takie cudo. Ile w tym jest z prawdy i czy na serio będzie pasowało do coupe. Z góry dzięki za odpowiedź.

remo_02
19-01-13, 00:08
tylni zderzak od hb napewno nie podejdzie do qp. różnica jest przy lampach w qp jest płasko a hb ma takie wstawki w zderzaku. maska i przedni zderzak są takie same.
.LukAs. dam ci odp jutro, podjade do kumpla i przymierze do coupe, mam hb i na dniach będe robił reperarurki.

.LukAs.
20-01-13, 21:14
I jak? Sprawdzałeś może czy pasuje?

maverik
20-01-13, 23:25
reperaturki progów, zderzak tylni, nakładki progowe są oczywiście inne jak w HB, maska lampy, przedni zderzak pasują bez problemu, jeśli chodzi o reperaturki błotników tylnich innych nie dostaniesz jak te do wersji HB trzeba je odpowiednio przyciąć to wszystko

remo_02
21-01-13, 10:11
x2,z tylnimi reperaturkami bedziesz musial kombinowac,jak masz nie duzo do roboty to moze wstaw tylko ten kawalek od hb,wiadomo ze swoja blacha zawsze lepsza

KrzyChules
22-01-13, 16:11
co do repartulek z hb to ja je mam w swojej kupecie, sam je wstawialem, nalezy sie jedynye sugerowac pasowaniem przy listwie bocznej i jako tako do nadkola wewnetrznego, potem przylozyc zderzak i zaznaczyc ile trzeba obciac ( w coupecie zderzak ma takiego skosa) i przyspawac od spodu blache i wszystko oszlifowac ladnie , troche roboty z tym jest ale wychodzi lepiej niz rzeźba z hb i sedana .
tyle odemnie